Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

27. 09. 2013 o 10:38

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2097x čítané



Posledný septembrový víkend so sebou prináša zápasy 10. kola IV. a V. ligy, ako aj 8. kola VI. ligy. Tridsaťtri zápasov sa v priebehu soboty a nedele odohrá v Prešovskom kraji, dvadsaťšesť v Košickom. Na úrovni okresov je rozdelenie vzájomných zápolení tentoraz vzácne vyrovnané, až v troch okresoch (Poprad, Prešov, Michalovce) si fanúšikovia môžu vyberať zo šesťčlennej porcie duelov.

Opätovne dávame do pozornosti pomôcku ako možno rýchlo a ľahko vyhľadať družstvo, ktoré hrá v danom kole na súperovej pôde - po spoločnom stlačení kláves Ctrl + F, sa zobrazí panel, do ktorého je potrebné napísať názov hľadaného klubu (alebo aspoň časť názvu). Po následnom stlačení klávesy Enter sa zobrazí príslušný zápas, v ktorom učinkuje hľadaný klub. 

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 10.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

OŠK Kľušov - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Drabant, Lešková, Zajac, Kanuščák)

OFK SIM Raslavice - FK Tatran Zámutov (Jurášek, Tramita, Friga, Leško st.)

VI. liga Šarišská - 8.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Beloveža (Karaffa, P. Havrila, Gaľa, Barvirčák)

FK Gerlachov - OFK Uzovce (Sakalík, Holp, Kuľha, Dzido)

Humenné

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 8.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.: 

TJ Jasenov - TJ Družstevník Breznica (Bucko, Bindas, Fedák, Čaga)

FKO Kochanovce - FK Soľ (Moroz, Tušek, Kriak, Hajdada) - o 10.30 hod.

FK Kamenica nad Cirochou - OFK Agrifop Stakčín (Prokopovič, Fortuňák, D. Mano, Szabó)

Kežmarok

VI. liga Podtatranská - 8.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - FK Družstevník Spišské Bystré (Krivjančin, J. Kmec, Kovaľ, Čigaš)

Medzilaborce

V. liga Sever - 10.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - 1.MFK Kežmarok (P. Kmec, Bednár, Capík, Onofrej)

Poprad

IV. liga - 10.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - FK Košice-Barca (Bochnovič, Dolhý, Rumančík, Kovalčík)

FK Svit - FK Haniska (Michalík, Filipák, Ruščanský, Dub)

V. liga Sever - 10.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

ŠK Štrba - OFK Tatran Kračúnovce (Vass, Feckanin ml., Šeršeň, Ivanov)

VI. liga Podtatranská - 8.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

FK Poprad ´B´ - TJ Slovan Nálepkovo (Pristáč, Maček, Beluško, Kunzo) - o 10.30 hod.

OFK Kravany - ŠK Harichovce (Marušin, Béreš, Tomáš, Izrael)

FK 1931 Hranovnica - TJ Štart Hrabušice (V. Tóth, Daňo, Hufnágel, Koščo)

Prešov

V. liga Sever - 10.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

Sokol Ľubotice - FO AJAX Pakostov (Ondrášek, Knapíková, Trembeckí, Hudák)

FK Slovan Kendice - MsFK Hanušovce nad Topľou (Kunzo, Šoltés, Olejník, Dudáš)

OŠK Fintice - MFK Stará Ľubovňa (Palinský, Juhás, Žulevič, Fencík)

VI. liga Šarišská - 8.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - TJ Družstevník Záhradné (Roka, Sendek, P. Tkáč, Čerevka)

TJ Družstevník Župčany - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Švec, Havriško, Kandráč, Koščo)

OFK Chmiňany - FK Busov Gaboltov (Darivčák, Vasilenko, Gajdoš, Kalanin)

Sabinov

IV. liga - 10.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

MFK Slovan Sabinov - TJ FK Vyšné Opátske (Maličký, Fabíny, Vaľko ml., Džubák)

VI. liga Šarišská - 8.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - ŠK Nová Ľubovňa (Chnupa, Kocúr, Klokočka, Kotrády)

FK Šarišské Dravce - TJ Javorina Malcov (Korečko, Slimák, Bányácsky, Šproch)

Snina

IV. liga - 10.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

MFK Snina - TJ Veľké Revištia (Kováčová, Zvolánek, Baksay, Tarcala)

Stará Ľubovňa

IV. liga - 10.kolo - 28.9.2013 o 14.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Tabaka, Džima, Jasečko, M. Tkáč)

Svidník

IV. liga - 10.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - FK Spišská Nová Ves (Gál, Lipták, Lang, Pečarka)

FK Drustav Svidník - MŠK Spišské Podhradie (Ondič, Marcin, Paulišin, R. Tóth)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 10.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - FK Rozvoj Pušovce (Alexa, L. Tóth, Mihalíková, Zvolánek)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 8.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.: 

OFK Tatran Bystré - TJ Družstevník N.Hrušov (Bančanský, Ulian, Holp, Bazár)

FK Vechec - OŠK Udavské (Končár, Feckanin st., Marcin, Popík)

ŠK Sačurov - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Kuspan, Farkaš, Kavčák, Voroňák)

OcŠK Sečovská Polianka - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Onofrej, Choma, Bíro, Lisák)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Juh - 10.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - FK Čaňa (Greško, Drenko, Gonos, Ondík)

VI. liga Podtatranská - 8.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

TJ FK Lokomotíva Margecany - AŠK Mária Huta Gelnica (Piro, V. Havrila, Šimco, Kostík)

Košice-mesto

V. liga Juh - 10.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

FK Šaca - MFK Spartak Medzev (Homoľa, Čonka, Mati, Bednár)

VI. liga Košicko-gemerská - 8.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

FK Košická Nová Ves - FK Gemerská Hôrka (Dankanin, Šípoš, Jacečko, Labanc)

Košice-okolie

V. liga Juh - 10.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

OFK Slovan Poproč - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Cuprák, Leško, Haviarik, Minaroviech)

VI. liga Košicko-gemerská - 8.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

TJ Cementár Turňa n/B - TJ Družstevník Budimír (Prokša, Roka, Prokopovič, Tkáčik) - 28.9.2013

MŠK Ďurkov - TJ Tatran Betliar (Bajo, Verdžák, Ginda, Klič)

FK Geča 73 - TJ FK Vyšné Opátske ´B´ (Dušek, Čertický, Tirpák, Korinko) - o 10.45 hod.

Michalovce

V. liga Juh - 10.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

MFK Veľké Kapušany - MFK Sobrance (Želizňák, Bíro, Šimková, Ferenc) - 28.9.2013

ŠK Strážske - Tatra Sokoľany (Havrila, Želinská, Béreš, Maturkanič)

VI. liga Zemplínska - 8.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

FK Žbince - TJ Družstevník Parchovany (Treščák, Guba, Antl, Čigáš)

ŠK Agro Palín - OŠK Krišovská Liesková (Lenková, Stretavský, Harajbič, Gajdoš)

OŠK Vinné - TJ Olympia Borša (Godžák, Jevín, Brendza, Šafránko)

ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Čičarovce (Kovalčin, Šimková, Gorel, Čabala)

Rožňava

VI. liga Košicko-gemerská - 8.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

FK Gemerská Poloma - TJ Kokšov-Bakša (Slebodník, Jančár, Šuba, Švarc)

FK Krásnohorské Podhradie - TJ Družstevník Malá Ida (Beluško, Pavlovský, Kavčák, Sakáč) - 28.9.2013

MFK Dobšiná - MFK Ťahanovce (Mačák, Baldovský, Kočiš, Koščák)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 10.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - MŠK Tesla Stropkov (Čech - Špirek, Ištoňa, Mišková, M. Eperješi)

V. liga Juh - 10.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

MŠK Tatran Spišské Vlachy - TJ Mladosť Kalša (Leferovič, Zubka, Micheľ, Gavalier)

VI. liga Podtatranská - 8.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

OŠK Teplička n/H - FK 05 Levoča (Tabiš, Štefanič, J. Eperješi, Borufka)

TJ Slovan Smižany - FK Slovan Helcmanovce (Konečný, Pongo, Škodi, Kolesár)

Trebišov

V. liga Juh - 10.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - OŠK Rudňany (Hegeduš, Pika, Djordjevič, Mišenčík)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - SP MFK Rožňava (Džubák, Novotný, Sedlačková, Štofka)

VI. liga Šarišská - 8.kolo - 29.9.2013 o 15.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Štefek, Hríb, Kováč, Eliáš)

FK Slavoj Sečovce - OŠK Zalužice (Černica, Gnip, Barát, Guľko)

FK Tatran Úpor - OFK Lastomír (Vojtko, Ma. Hudák, Mi. Hudák, Lacko)