Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

04. 10. 2013 o 13:20

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1673x čítané



Za sebou máme prvú tretinu sezóny 2013/14. Tú druhú načnú tímy už tento víkend, v súťažiach so 16 účastníkmi (IV. liga, V. liga Sever, V. liga Juh) je na programe 11. kolo, v VI. ligách, majúcich 14 účastníkov, sa budú hrať súboje 9. kola. Prevažujú zápasy v Košickom kraji – 33, v Prešovskom ich je tentoraz o niečo menej – 26. Okres Košice-okolie bude hostiť osem zápasov, Michalovce šesť, Vranov nad Topľou päť.

Prešovský kraj

Bardejov

VI. liga Šarišská - 9.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

FK Busov Gaboltov - FK Gerlachov (Želizňák, Kocúr, J. Kmec, Ondík)

TJ Javorina Malcov - OFK Chmiňany (Maček, Pristáč, Ulian, Jenčo)

TJ Beloveža - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Biroš, Slimák, Štefek, Bazár)

Humenné

V. liga Sever - 11.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

FO AJAX Pakostov - MŠK Spartak Medzilaborce (Tabaka, Hegeduš, Mi. Hudák, Koščák)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 9.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.: 

OŠK Udavské - ŠK Sačurov (V. Havrila, Roka, Čertický, Sakáč)

Kežmarok

V. liga Sever - 11.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

1.MFK Kežmarok - OŠK Kľušov (Bíro, Palinský, Šimková, Zvolánek)

Levoča

IV. liga - 11.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - FK Pokrok SEZ Krompachy (Ištoňa, Ondrášek, Pika, Ferenc)

VI. liga Podtatranská - 9.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

FK 05 Levoča - OFK Kravany (Šimco, Feckanin st., Kovaľ, Šafránko)

Medzilaborce

V. liga Sever - 11.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - ŠK Štrba (Čonka, Kohl, Bucko, Čaga)

Poprad

VI. liga Podtatranská - 9.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

FK Družstevník Spišské Bystré - TJ FK Lokomotíva Margecany (Béreš, Novák, Kuľha, Kalanin)

Prešov

V. liga Sever - 11.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - OŠK Fintice (Michalík, Jurášek, Laskovský, Michna)

VI. liga Šarišská - 9.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - ŠK Nová Ľubovňa (Jacečko, Novotný, Rumančík, Bednár)

TJ Družstevník Záhradné - TJ Družstevník Župčany (Maňkoš, Šuba, Beluško, Piruch)

Sabinov

VI. liga Šarišská - 9.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

OFK Uzovce - TJ Slovan Dlhá Lúka (Brendza, Godžák, Holp, Gajdoš)

OŠFK Šarišské Michaľany - FK Šarišské Dravce (Jančár, Tramita, Gajdoš, Guľko)

Snina

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 9.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.: 

TJ Slovan Belá nad Cirochou - OcŠK Sečovská Polianka (Fedák, Miklóš, Drabant, Lumtzer)

OFK Agrifop Stakčín - FK Vechec (Stretavský, Vass, Dušek, Voroňák)

Stará Ľubovňa

V. liga Sever - 11.kolo - 5.10.2013 o 14.30 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - Sokol Ľubotice (Olejník, Kunzo, Chnupa, Borufka)

Stropkov

IV. liga - 11.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - MFK Slovan Giraltovce (Slebodník, Maličký, Bali - Jenčík, R. Tóth)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 9.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - OFK Tatran Bystré (Dolhý, Barát, Feckanin ml., Gnip)

Svidník

V. liga Sever - 11.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - OFK SIM Raslavice (Marcin, Prokopovič, Sedlačková, Kolesár)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 11.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

MsFK Hanušovce nad Topľou - OcFK Dlhé Klčovo (Džima, Chnupa, Haviarik, Čabala)

FK Tatran Zámutov - FK Slovan Kendice (Micheľ, Vojtko, I. Havrila, M. Eperješi)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 9.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.: 

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - TJ Jasenov (Kunaj, Zubka, Roman, Sendek st.)

FK Soľ - FK Kamenica nad Cirochou (Židišin, Kavčák, Sendek, Komár)

TJ Družstevník N.Hrušov - FKO Kochanovce (V. Tóth, Piro, Dankanin, Lacko)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. liga Podtatranská - 9.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

FK Slovan Helcmanovce - FK 1931 Hranovnica (Tirpák, Bajo, Štefanič, Čeľovský)

TJ Slovan Nálepkovo - OŠK Teplička n/H (Olejník, Klokočka, Choma, Onofrej)

AŠK Mária Huta Gelnica - FK Poprad ´B´ (Antl, Daňo, Lenková, Izrael) - 5.10.2013

Košice-mesto

IV. liga - 11.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

FK Košice-Barca - FK Družstevník Plavnica (Homoľa, Drenko, Kočiš, Gavalier)

TJ FK Vyšné Opátske - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Šoltés, Cuprák, Jancura, Tarcala)

VI. liga Košicko-gemerská - 9.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

MFK Ťahanovce - TJ Cementár Turňa n/B (Kriak, Knapíková, J. Eperješi, Vaško)

TJ FK Vyšné Opátske ´B´ - FK Krásnohorské Podhradie (Ginda, Švec, Hufnágel, Koščo) - o 10.30 hod.

Košice-okolie

IV. liga - 11.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

FK Haniska - FK Drustav Svidník (Fabíny, I. Tóth, Gonos, Džubák)

V. liga Juh - 11.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

Tatra Sokoľany - Družstevník Veľký Horeš (Leško, Leferovič, Mihalíková, Minaroviech)

FK Čaňa - OFK Slovan Poproč (P. Havrila, Lipták, Polomský, Pečarka)

MFK Spartak Medzev - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Friga, Baloga, Želinská, Tornay)

TJ Mladosť Kalša - FK Šaca (Ondič, Žulevič, Černica, J. Hudák)

VI. liga Košicko-gemerská - 9.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

TJ Družstevník Malá Ida - MFK Dobšiná (Tušek, Švec, Ginda, Krajčík)

TJ Kokšov-Bakša - FK Košická Nová Ves (Gorel, Kuspan, Končár, Kostík)

TJ Družstevník Budimír - MŠK Ďurkov (Tomáš, Bančanský, Kovalčin, Sadiv)

Michalovce

IV. liga - 11.kolo - 6.10.2013 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - FK Svit (Juhás, Mišenčík, Béreš, Duška) - hrá sa na umelej tráve

VI. liga Zemplínska - 9.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

OFK Lastomír - TJ Družstevník Cejkov (Bányácsky, Lang, Harajbič, M. Tkáč)

TJ Družstevník Čičarovce - FK Tatran Úpor (Daňo, Šeršeň, Hufnágel, Čerevka)

OŠK Zalužice - ŠK Naciná Ves (Škodi, Reňo, Guba, Dzido)

OŠK Krišovská Liesková - OŠK Vinné (Jevín, Capík, Marcin, Popík)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - FK Žbince (Havriško, Mišenčík, Béreš, Maturkanič)

Rožňava

V. liga Juh - 11.kolo - 5.10.2013 o 14.30 hod.:

SP MFK Rožňava - ŠK Strážske (Capík, Bucko, Mati, Knut)

VI. liga Košicko-gemerská - 9.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

FK Gemerská Hôrka - FK Geča 73 (Kriviančin, Marušin, Tabiš, Repovský) - 5.10.2013

TJ Tatran Betliar - FK Gemerská Poloma (Gál, Konečný, Mačák, Mriglot)

Sobrance

IV. liga - 11.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

TJ Veľké Revištia - MFK Slovan Sabinov (P. Kmec, Bednár, Lešková, Barvirčák)

V. liga Juh - 11.kolo - 5.10.2013 o 14.30 hod.:

MFK Sobrance - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Lipták, Šeršeň, Vass, Štofka)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 11.kolo - 5.10.2013 o 14.30 hod.:

FK Spišská Nová Ves - MFK Snina (Kohl, Bochnovič, Žofčák, Gábor)

V. liga Juh - 11.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

OŠK Rudňany - MFK Veľké Kapušany (Trembeckí, Mišková, Baksay, Kačmár)

VI. liga Podtatranská - 9.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

TJ Štart Hrabušice - MŠK Slavoj Spišská Belá (Novák, Farkaš, Prokša, Šproch) - o 10.30 hod.

ŠK Harichovce - TJ Slovan Smižany (Kováčová, Prokša, Farkaš, Fencík)

Trebišov

V. liga Juh - 11.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Bochnovič, Djordjevič, Korečko, Dub)

VI. liga Zemplínska - 9.kolo - 6.10.2013 o 14.30 hod.:

TJ Olympia Borša - FK Slavoj Sečovce (D. Mano, Šípoš, Mati, Hajdada)

TJ Družstevník Parchovany - ŠK Agro Palín (Gnip, Vasilenko, Tomeček, Eliáš)