Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

09. 04. 2012 o 15:41

Folkmarčania si napravili chuť

autor: Patrik Petruška
1749x čítanéPo „zápase roka“ cestovali Folkmarčania na veľkonočný zápas do Turne. V oboch táboroch vládla pochmúrna nálada. Turňa neuspela v Rudňanoch a Folkmarčanov stále mátal nevydarený súboj s Veľkými Revištiami, s ktorými doma nešťastne prehrali. Folkmarčania cestovali na súperovu pôdu už bez väčších tlakov, lebo odstup od prvého miesta znova narástol

Veľký Folkmar v Turni vyhral vysoko 4:1. Možno pre niekoho prekvapujúci výsledok, ale Turňa už aj v Rudňanoch ukázala len futbalový odvar.

„Po minulom týždni sme si chceli udobriť divákov. V Turni sme nemali čo stratiť. Hrali sme úplne uvoľnene. Dávali sme dôležité góly, aj na vyrovnávajúci gól sme hneď odpovedali,“ spokojne skonštatoval po víťazstve 4:1 ostrostrelec Veľkého Folkmara Marián Belej.

Mnohí sa pýtajú, aké bolo počasie pred rokom na Veľkú noc? Narýchlo si je ťažko spomenúť, ale na tieto sviatky sa len tak nezabudne. Od zimy drkotali zuby divákov, hráči boli naobliekaní ako keby išlo o stretnutia zimnej prípravy niekedy v januári.

„Škoda len počasia. Fúkal neskutočný vietor. Dovolím si tvrdiť, že keby bolo počasie lepšie, vyhráme aj vyšším rozdielom,“ zdôraznil Marián Belej.

„V Turni nám to celkom dobre dopadlo. Očakávali sme, že sa tam dajú chytiť body. No nálada v mužstve mohla byť lepšia, keby sa minulý týždeň doma vyhralo. Ale čo už, taký je futbal!“ dodal šikovný hráč Drahomír Diro z Veľkého Folkmara.