25. 10. 2014 o 23:32

Podhradčanov góly a ani víťazstvo netešilo

autor: Karol Csobadi
3367x čítané

V predohrávanom stretnutí 12. kola piatej ligy Košicko - gemerskej skupiny hostili futbalisti Krásnohorského Podhradia v derby Tatran Betliar.

Hosťom sa v poslednom období nedarí, sú na poslednom mieste. Prechádzajú ťažkým obdobím a v ostatných dvoch kolách inkasovali zhodne po jedenásť gólov doma od Ťahanoviec a vonku v Košickej Novej Vsi. Tento neúspech chceli v derby s Podhradím čiastočne odčiniť, ale už do prestávky inkasovali osem gólov. Hneď v úvode sa im zranil M. Arvay a tak hrali s desiatimi, nakoľko nebolo koho striedať. Po prestávke nastúpili už iba ôsmi a po zranení hrajúceho trénera Vávra a následne Filipoviča, hlavný arbiter v 51. min. zápas pre pokles hráčov hostí pod sedem predčasne ukončil.

"Na derby sme sa tešili, aj počasie prialo a chceli sme si zahrať dobrý futbal. Nakoniec to futbal ani nebol. Hostí sme prevýšili po všetkých stránkach a obával som sa toho najhoršieho, že prídu nečakané 'zranenia' v ich tábore  a zápas sa skončí predčasne. Veď tretí debakel po sebe, to už by hostia asi nezvládli. To sa aj stalo. Snáď po prvý raz nás góly netešili, nikto netlieskal a radosť z víťazstva nebola žiadna," konštatoval po predčasne ukončenom zápase Jaroslav Piater, kapitán FK Krásnohorské Podhradie.

Krh. Podhradie - Tatran Betliar 8:0 (8:0), G: Kuzma 4, Piater 2, Erdofalvi, R. Fabián.

Galéria
Podhradčanov góly a ani víťazstvo netešilo Podhradčanov góly a ani víťazstvo netešilo Podhradčanov góly a ani víťazstvo netešilo Podhradčanov góly a ani víťazstvo netešilo Podhradčanov góly a ani víťazstvo netešilo