Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

18. 04. 2015 o 21:31

Rožňava už polčasové skóre neprikrášlila

autor: Karol Csobadi
1851x čítanéV ostatnom kole hostili štvrtoligisti SP MFK Rožňava tabuľkového suseda z V. Kapušian. V jesennom meraní síl podľahli Rožňavčania na ihrisku súpera po góle Demeho z piatej minúty najtesnejším skóre. Tentoraz si už do prestávky vytvorili trojgólové vedenie, ale po prestávke už skóre neprikrášlili, nakoľko sa s náskokom rozdielom triedy akoby uspokojili a naopak raz inkasovali, keď čestný gól hostí zaznamenal Husovský.

"Prvý polčas bol vynikajúci, fantastický a radosť bolo pozerať sa na futbal, ktorý sme produkovali.  Dali sme tri góly a množstvo ďalších šancí ostalo nevyužitých. Pokyny pre druhý polčas boli jasné, mali sme pokračovať v tom, čo sa na trávniku dialo v úvodnej štyridsaťpäťminútovke.  Bohužiaľ stal sa presný opak. Prestali sme hrať, lopta už neputovala z nohy na nohu a s futbalom to už malo málo spoločné. Ďakujem však chlapcom, že vybojovali tri body už do prestávky,“ uviedol po stretnutí tréner SP MFK Rožňava Branko Kuzma.

 

IV. liga: 22.kolo 

Rožňava  - V. Kapušany  3:1 (3:0). Góly: 9. a 18. Fogúr, 33. T. Havko - 67. Husovský.

Rožňava: Šalamon - Sappanoš, Korfanta, F. Pollák, Figúr, F. Kovács, Kúdela, Strelka, Havko, Roth, M. Pollák, striedali: Rákai, Tomášik.

Galéria
Rožňava už polčasové skóre neprikrášlilaRožňava už polčasové skóre neprikrášlilaRožňava už polčasové skóre neprikrášlilaRožňava už polčasové skóre neprikrášlilaRožňava už polčasové skóre neprikrášlila