Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

22. 04. 2015 o 17:30

Dobšinčania tesne prehrali v Ťahanovciach

autor: Karol Csobadi
3237x čítanéV ostatnom kole cestovali piatoligisti Dobšinej na pôdu Ťahanoviec, ktoré v predošlom podľahli na ihrisku v Podhradí. Skóre otvoril domáci Koľvek gólom do šatne a po prestávke vedenie poistil Glovňa. Dobšinčania dokázali po hodine hry streliť iba kontaktný gól, ale na zisk bodu už nedosiahli.

Dobšinčania tesne podľahli v Ťahanovciach. „Hrali sme oveľa horšie ako v posledných dvoch týždňoch čo sa týka disciplíny. Prvý polčas to bola katastrofa z našej strany. Mali sme zopár šancí, ale nazval by som to iba pološance bez efektivity. Druhý polčas sme začali lepšie i keď sme dostali druhý gól. Nezlomilo nás to a pokračovali sme v hre a snažení. V 65. min. Martinko po nahrávke Barnáka zúžitkoval dobrú streleckú pozíciu spoza šestnástky a po krásnej strele rozvlnil domácu sieť. Následné šance vyrovnávajúci gól už nepriniesli. V posledných minútach sme už hrali vabank, kde náš stoper Gallo išiel na hrot, aby vyhral nejaké hlavičkové súboje. Žiaľ, nepomohlo ani to. Domáci hrali už ku koncu trpezlivo, odkopával lopty, zdržiavali, kde sa dalo a tak nám už ani čas na vyrovnanie neostal. Verím, že o týždeň sa pripravíme lepšie na gemerské derby a body doma nepustíme,“ uviedol na margo zápasu hráč MFK Dobšiná Jerguš Barnák. 

 

Ťahanovce - Dobšiná 2:1 (1:0), G: Koľvek , Glovňa - M. Martinko 

Dobšiná: Potočný - Martinko, P. Fabián, M. Gelda, Husár, J. Barnák, J. Gelda, Gallo, F. Fabián, P. Hutník, M. Poliak