Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

03. 05. 2015 o 10:15

Líder z Geče odchádzal z Podhradia bez bodu

autor: Karol Csobadi
3397x čítanéŠlágrom ostatného kola bolo aj piatoligové derby medzi lídrom z Geče a aktuálne tretím celkom tabuľky Krásnohorským Podhradím.

Hostia síce začali aktívnejšie, ale následne trikrát inkasovali. Do prestávky síce dokázali raz korigovať, ale po obrátke domáci zvýšili opäť na rozdiel triedy. Hostia dokázali odpovedať ešte raz, ale na viac sa už nezmohli a po ďalších domácich príležitostiach, ktoré zaváňali gólmi mohli odchádzať s výraznejšou prehrou. Hetrikom sa prezentoval domáci R. Kuzma.

„Bol to ťažký , ale dobrý zápas, nakoľko líder bol kvalitný.  Na naše štyri góly však odpovedal iba dvakrát, keď sme chybili.  Výraznejší tlak si  nevytvoril a prakticky iba v úvodnej časti ovládol hru v strede poľa. Aj naše tri úvodné góly padli po chybách v zadných radoch súpera, ale v závere sme okrem posledného gólu mohli z naskytnutých  brejkov vyťažiť  o niečo výraznejšie víťazstvo,“ uviedol hrajúci predseda FK Krh. Podhradie Štefan Kún.

 

Krh. PodhradieGeča 4:2 (3:1)

Góly: 36., 38. a 56. Kuzma, 44. Almáši - 45. Buček, 83. Fečo.

Krh. Podhradie: Kerekeš - Kozák, Erdöfalvi, Lukó, Almáši, Oravec , Kún , Piater, Zdechovan, Vozár, Kuzma, striedali: Mlynárik, Prónyai, Jurini.

Galéria
Líder z Geče odchádzal z Podhradia bez boduLíder z Geče odchádzal z Podhradia bez boduLíder z Geče odchádzal z Podhradia bez boduLíder z Geče odchádzal z Podhradia bez boduLíder z Geče odchádzal z Podhradia bez bodu