Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

04. 05. 2015 o 18:16

Skórovala iba Rožňava, napriek tomu získala len bod

autor: Karol Csobadi
1681x čítanéV ostatnom kole cestovala štvrtoligová Rožňava na pôdu Kaľše s úmyslom bodovať. To sa jej aj podarilo, ale nebyť nešťastného vlastenca Mésznera body mohli byť tri.

Skóre otvoril hosťujúci Strelka v 21. min. O šesť minút však Mészner v snahe odkopnúť loptu ju nešťastne zasunul do vlastne siete. Domáci zvýšili úsilie, ale hostia nerozhodný stav už udržali.

Tréner, B. Kuzma: "Na zápas sme vycestovali v značne oklieštenej zostave, kôli zraneniam a chorobe chýbalo šesť hráčov. Napriek tomu sme chceli v Kalši bodovať, čo sa nám aj podarilo. Chlapcom patri veľké ďakujem, lebo ďalší traja nastúpili napriek teplotám a dokázali sme aj napriek tomu získať bod. Vedenia sme sa ujali po nádhernej ďalekonosnej strele Strelku , keď z 30 metrov vymietol vinkel domácej brány. Inkasovali sme po nešťastnom odkope Mésznera, keď trafil do vlastnej brány. V závere sme mohli strhnúť víťazstvo na našu stranu, ale hlavičke M. Polláka chýbali milimetre. Ešte raz chlapcom patrí obrovské ďakujem".

 

KalšaRožňava 1:1 (1:1)

Góly: 27. Mészner - 21. Strelka.

Rožňava: Šalamon - Kúdela, D. Gere, Drobňák, M. Pollák, Mészner, Korfanta, F. Pollák, Figúr, Kovács, Strelka, striedal: Rákai.