Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

26. 04. 2012 o 16:38

Veľčania si schuti zastrieľali

autor: riso
1364x čítanéPrakticky na jednu bránu sa hralo v stretnutí domáceho Popradu-Veľká s Jaklovcami. Hostitelia boli pri chuti a súpera odprevadili domov s vysokou prehrou 5:0.

Hostia sa držali do 30. minúty, dokedy bol bezgólový stav. Do kabín odchádzali s prijateľnou jednogólovou stratou. Po obrátke už ale Veľčania koncertovali a pridali ďalšie štyri presné zásahy. „Do zápasu sme vstupovali s tým, aby sme nepodcenili súpera vzhľadom k jeho postaveniu v tabuľke. Čakali sme, že hostia budú brániť všetkými desiatimi hráčmi, čo sa aj potvrdilo. Bolo to o tom premeniť čo najskôr nejakú šancu a streliť gól. V prvom polčase sme nevyužili čisté príležitosti, z čoho vyplynula určitá nervozita, ale v tom druhom sme predvedenými kombinačnými akciami i gólmi potešili našich fanúšikov,“ konštatoval asistent domáceho trénera Boris Rigo. Okrem čistého konta brankára Končeka ho mohol potešiť aj strelený gól tohto ochrancu domácej svätyne, ten však pokutový kop nepremenil. „Čisté konto určite poteší v každom zápase. Na pokutový kop boli určení viacerí adepti, napokon išiel Julo, no nevyšlo mu to. Možno ho to bude niečo stáť v kabíne,“ s úsmevom uzavrel B. Rigo.