Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

07. 11. 2015 o 10:52

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1091x čítané



Bodkou za futbalovým rokom 2015 bude víkendová predohrávka úvodného jarného kola.

Bezprostredne po odohratí kompletnej jesennej porcie zápasov je už tradične v regionálnych súťažiach, v prípade priaznivého počasia, vložené aj minimálne jedno kolo z odvetnej časti ročníka. Ani tentoraz tomu nebude inak. Do zimnej prestávky tak mužstvá vstúpia so 16 (III. a IV. liga), resp. 14 (V. liga) odohranými duelmi.

Zatiaľ čo Prešovský kraj uvidí 31 stretnutí, v Košickom ich bude 27. Rozdelenie podľa hracích dní je nasledovné: v sobotu sa odohrá 7 a v nedeľu 51 zápasov. Treťoligový súboj Sabinova s Plavnicou bude zverený do rúk poľským arbitrom (delegátom bude P. Bednár). Bilancovať jeseň už môžu v Dobšinej, keďže v aktuálnom kole majú futbalisti tohto klubu voľno.  

 

Prešovský kraj

Bardejov

IV. liga Sever - 16.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

OFK-SIM Raslavice - OFK Dlhé Klčovo (Vass, Ruščanský, Bíro, Hajdada)

V. liga Šarišská - 14.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

TJ Slovan Bardejov-Dlhá Lúka - TJ Družstevník Koprivnica (Lipták, Kováčová, J. Kmec, Kačmár)

FK Gerlachov - TJ Busov Gaboltov (Židišin, Zubka, Tabiš, Pecha)

Humenné

IV. liga Sever - 16.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

F.O. Ajax Pakostov - MŠK Spišské Podhradie (Leško, Jurášek, Konečný, K. Zvolánek)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 14.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.: 

FK obce Kochanovce - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Micheľ, D. Béreš, Vaňo, Kanuščák)

TJ Ptava NV Ptičie - FK Soľ (M. Zvolánek, Baksay, Hamadej, Szabó)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 14.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

FK Veľká Lomnica - FK Prakovce (Marušin, M. Béreš, Onderišin, Feckanin st.)

Levoča

V. liga Podtatranská - 14.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

FK 05 Levoča - FK Slovan Helcmanovce (Pristáč, Jakubčo, J. Gnip, Čekan)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 16.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - OFK Tatran Kračúnovce (Šuba, M. Havrila, Bobko, Knut)

Poprad

IV. liga Sever - 16.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

FK Svit - OŠK Fintice (Kunzo, Jasečko, P. Béreš, Gábor)

V. liga Podtatranská - 14.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

OFK Kravany - TJ Družstevník Spišské Bystré (Pekár, Šoltýs, Knap, Kubánka)

FK 1931 Hranovnica - TJ Štart Hrabušice (Karaffa, Štefanič, Gallo, Repaský)

FK Poprad ´B´ - OŠK Teplička (Oravec, Bajo,  Onderišin, Čeľovský) - o 10.30 hod.

Prešov

IV. liga Sever - 16.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

TJ Sokol Ľubotice - TJ Družstevník Vyšný Mirošov (Berta, Baldovský, Lešková, Lisák)

FK Slovan Kendice - MŠK Spartak Medzilaborce (Tabaka, Ľ. Róka, Dušek, Popík)

V. liga Šarišská - 14.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - FK FC-Ražňany (Kurtak, Reňo, Maček, Kandráč)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - OFK Uzovce (V. Havrila, Turcsanyi, Kessel, Šafránko)

ŠK Záhradné - FK Demjata (Capík, Tomáš, Mikloško, Čerevka)

Sabinov

III. liga Východ - 16.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

ŠK Odeva Lipany - TJ Rozvoj Pušovce (Kakaščík, T. Bednár, Lešková, Pečarka) - 7.11.2015

MFK Slovan Sabinov - FK Družstevník Plavnica

IV. liga Sever - 16.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - ŠK Štrba (R. Marcin, Čonka, Leferovič, Borufka)

Snina

III. liga Východ - 16.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

MFK Snina - ŠK Futura Humenné (Anguš, Lang, Cuprák, Duška)

Stará Ľubovňa

V. liga Šarišská - 14.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

TJ Družstevník Čirč - TJ Poľana Šiba (Krivjančin, Kostráb, Basoš, Ryšák)

MFK Stará Ľubovňa - TJ OK Chmiňany (Zoričák, Dzivjak, Palaščák, Kunzo)

Svidník

III. liga Východ - 16.kolo - 7.11.2015 o 13.30 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - 1. FC Tatran Prešov jun. (Karaffa, Baksay, Mišková, Novysedlák)

Vranov nad Topľou

IV. liga Sever - 16.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

FK Tatran Zámutov - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Fedák, Feckanin ml., Hríb, Škody)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 14.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.: 

OFK Tatran Bystré - FK Kamenica nad Cirochou (Šípoš, T. Bednár, Valko, Fencík)

OFK Hencovce - TJ Jasenov (Hrinda, Žofčák, Baníková, Faťara)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - OFK Agrifop Stakčín (Kovaľ, Vasilenko, Škurla, Koščo)

ŠK Sačurov - FK Humenné (Kavčák, Michalík, Kriak, Lacko)

MsFK Hanušovce nad Topľou - FK Sedliská (Godžák, Mil. Hudák, Palinský, Čaga)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 16.kolo - 7.11.2015 o 13.30 hod.:

AŠK Maria Huta Gelnica - FK Čaňa (D. Mano, Jancura, Prokopovič, Barvirčák)

Košice-mesto

III. liga Východ - 16.kolo - 7.11.2015 o 13.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - MFK Vranov nad Topľou (Dolhý, Ruščanský, D. Béreš, Gavalier)

Košice-okolie

III. liga Východ - 16.kolo - 7.11.2015 o 13.30 hod.:

FK Bodva Moldava nad Bodvou - MŠK Tesla Stropkov (Michalík, Klovanič, Bali-Jenčík, Džubák)

IV. liga Juh - 16.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

FK Geča 73 - MFK Sobrance (Kakaščík, I. Havrila, Mar. Hudák, Dub) - o 10.45 hod.

TJ Mladosť Kalša - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Ištoňa, Bochnovič, Maňkoš, Tornay)

V. liga Košicko-gemerská - 14.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - FK Košická Nová Ves (Marko, J. Sendek, Čekľovský, Ondík)

ŠKO Veľká Ida - FK Krásnohorské Podhradie (Olejník, Pavlovský, Kačmár, Klič)

TJ Družstevník Čečejovce - OFK Slovan Poproč (Tramita, Laskovský, Benedik, Piró)

TJ Družstevník Perín - MFK Ťahanovce (Ševčík, Gonos, Lenková, Izrael)

FK Tatra Sokoľany - TJ Družstevník Malá Ida (Farkaš, Jančár, Mat. Hrebeňár, Černica)

Michalovce

IV. liga Juh - 16.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

MFK Veľké Kapušany - FK Pokrok SEZ Krompachy (Mati, Drenko, Šeršeň, L. Gnip)

V. liga Zemplínska - 14.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - OFK Lastomír (Ivan, Šimková, Guba, Guľko)

OŠK Krišovská Liesková - MFK Čierna nad Tisou (Greško, Knapíková, Kováč, Štofka)

Rožňava

IV. liga Juh - 16.kolo - 7.11.2015 o 13.30 hod.:

SP MFK Rožňava - TJ Olympia Borša (Filipák, Rumančík, Sedláčková, Michna)

V. liga Košicko-gemerská - 14.kolo - 7.11.2015 o 13.30 hod.:

FK Gemerská Hôrka - TJ Kokšov-Bakša (Šoltés, Zemčák, Miklóš, Voroňák)

Sobrance

III. liga Východ - 16.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

TJ Veľké Revištia - FK Krásna (Homoľa, P. Holp, Jancura, Tarcala)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 16.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

OŠK Rudňany - MFK Spartak Medzev (M. Mišenčík, Počurek, Nosaľ, Hreško)

MŠK Tatran Spišské Vlachy - FK Slovan Veľký Folkmar (J. Mano, Fabíny, Kočiš, Pribula)

V. liga Podtatranská - 14.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

TJ Slovan Smižany - MŠK Slavoj Spišská Belá (Filipák, Adamčo, Horochonič, Piruch)

ŠK Harichovce - TJ Slovan Nálepkovo (Klokočka, Beluško, Kuspan, Sloboda)

Trebišov

III. liga Východ - 16.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

Slavoj Trebišov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (Molitoris, Bucko, Gaľa, Ferenc)

IV. liga Juh - 16.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - ŠK Strážske (Somoši, Želizňák, Pástor, Dzido)

V. liga Zemplínska - 14.kolo - 8.11.2015 o 13.30 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - TJ Sokol Močarany (Slimák, Drabant, P. Tkáč, Maturkanič)

FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Čičarovce (Ulian, Jevín, Klovanič, Kalanin)

TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - ŠK Nacina Ves (Paulišin, Onofrej, Fečo, Bančanský)

TJ Družstevník Parchovany - ŠK Agro Palín (Gorel, J. Eperješi, Tabaková, J. Gajdoš)

TJ Tisa Trakany - OŠK Vinné (P. Gajdoš, Mišková, Novák, J. Roka)