Partizán Bardejov – Nové Zámky 1:1 (0:0)

autor: Peter Cingel
2561x čítané

Remíza znamená, že Bardejovčanky sú stále v hre o titul.

Nové Zámky majú kvalitný káder nabitý legionárkami. V prvom polčase mali viac z hry a vypracovali si aj niekoľko šancí. V koncovke však boli málo presné a niekoľkokrát sa zaskvela aj Chládeková. Njaväčšiu šancu Partizána nevužila Martina Šurnovská, keď  sa rútila sama na brankárku UNIONU, ale aj tá potvrdila svoju kvalitu. V závere prvého polčasu dokázali hostky využiť zaváhanie domácej defernzívy a ujali sa vedenia. Druhá časť hry bola spočiatku vyrovnaná, potom však prevzali taktovku Partizánky. Novozámčanky hrozili rýchlymi protiútokmi. Bardejovčanky postupne preberali inicitívu, mali loptu viac na kopačkách a snažili sa o vyrovnanie. To prišlo po góle Šurnovskej, ktorá si zopakovala situáciu z prvého polčasu. Tentoraz však už brankárke UNIONU nedala šancu.

Galéria
Partizán Bardejov – Nové Zámky 1:1 (0:0)Partizán Bardejov – Nové Zámky 1:1 (0:0)Partizán Bardejov – Nové Zámky 1:1 (0:0)Partizán Bardejov – Nové Zámky 1:1 (0:0)Partizán Bardejov – Nové Zámky 1:1 (0:0)