Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

12. 05. 2012 o 19:37

Rožňava zdolala v pomyslenom derby Štítnik

autor: Karol Csobadi
1678x čítanéŠtvrtoligisti SP MFK Rožňava nastúpili na stretnutie proti Štítniku v plnej sile a po dobrom výkone si zaknihovali dôležité tri body.

Stretnutie proti Štítniku, pod značkou ktorého hrajú v tejto sezóne Sokoľany, bolo v úvode vyrovnané, ale neskôr sa už ukázala prevaha domácich, ktorí bojovnosť a nasadenie vyjadrili aj tromi gólmi. Hostia sa zmohli iba na čestný úspech z ojedinelej štandardky.

"Konečne sme nastúpili v kompletnej zostave, čo sa prejavilo aj na výkone mužstva. Chlapci podali veľmi dobrý kolektívny výkon. Škoda nevyužitých ďalších šancí, víťazstvo mohlo byť aj výraznejšie. O víťazstvo sa zaslúžil aj brankár D. Motyka, ktorý prišiel pomôcť a nahradil v bráne L. Šalamona, ktorý bol pracovne vzdialený. Čestnému úspechu hostí predchádzala situácia, keď náš hráč , ktorý stál chrbtom k brankárovi zahral nechtiac "malú" domov. Náš gólman loptu chytil do rúk a bol z toho nepriamy kop, po ktorom hostia skórovali. Chlapci ma potešili a ďakujem im všetkým za bojovnosť," povedal po stretnutí predseda klubu SP MFK Rožňava Jaroslav Strelka.

SP MFK Rožňava - Štítnik 3:1 (1:0)

Góly: Roth, R. Kuzma 2, ŽK: B. Kuzma - Porlagi, Čišovský, rozhodoval Tabaka. Rožňava: D. Motyka - Roth, Vysoký, M. Gere, Milata, B. Kuzma, Sapanoš, Z. Breuer, Chochol, R. Kuzma, F. Pollák, striedali: R. Fabián, M. Pollák. Štítnik: Čatlóš - Cirner, Ida, Porlági, Rick, Maroš Varga, M. Surgent, E. Rybár, L. Surgent, Čišovský, M. Rybár, striedali: Spišák, Tóth, Martin, Varga.