01. 05. 2016 o 16:24

Bardejov – Teplice 4:2

autor: Peter Cingel
2351x čítané

Fotogaléria zo zápasu 1. ligy žien Partizán Bardejov – MŠK Slovan Teplice 4:2 (2:0).

Góly: Šurnovská 2, Mikolajová, Roháčová – Badžgoňová, Manová

Partizán: Chládeková – Vajdová, Pivovarníková, Gmitterová, Šurnovská, Rosoľanková,  Hovancová, Roháčová (85. Balážová), Galarovičová, Mazúrová, Mikolajová

Bardejovčanky hrali v týždni už druhý ťažký zápas a na ihrisku bolo vidieť, že dievčatá sú unavené. V prvom polčase strelili dva góly. Súper po prestávke skóre zrovnal. O výsledku rozhodla Šurnovská exelentným volejom a dobre zahratým priamym kopom.

Galéria
Bardejov – Teplice 4:2Bardejov – Teplice 4:2Bardejov – Teplice 4:2Bardejov – Teplice 4:2Bardejov – Teplice 4:2