autor: Peter Cingel
1397x čítané

Diváci videli zaujímavý zápas a štyri góly z toho tri v sieti hostí.

Partizán Bardejov - FK Pohronie Žiar n/Hronom Dolná Ždaňa 3:1 (2:1)

Góly: 39. Milunovic, 41. Kuhajdík, 54.  Gagnon - 41. Nosko, rozhodovali Marsal, Chládek, Štrbo, ŽK: Sekereš, Prikryl (obaja FK), 302 divákov

Diváci videli zaujímavý zápas  a štyri góly. Bardejovčania potvrdili v nadstavbovej časti neporaziteľnosť  a získali skalp ďalšieho mužstva zo skupiny západ. Východniari okupujú prvých päť miest tabuľky.

V prvom polčase mali hostia viac z hry ale Čikoša-Pavlička vážnejšie neohrozili. Futbal je však o góloch, nie o držaní lopty a Partizán bol veľmi efektívny. V závere prvého polčasu  Makela  ideálne uvoľnil Milunovica a ten sa zoči voči brankárovi hostí nemýlil. Srbský kanonier strelil v tomto ligovom ročníku už 13 gólov. O dve minúty neskôr Pohrončania faulovali na hranici pokutového územia. Loptu si postavil Kuhajdík a technickou strelou nedal  Packovi šancu. Škoda,  že v úplnom závere polčasu domáca obrana neustrážila vysokého Noska a ten po rohovom kope znížil na rozdiel jedného gólu. V druhom polčase sa na ihrisku začalo iskriť  a rozhodca Marsal vytiahol dve žlté karty. Obe videli hráči hostí. Domáci už nič nenechali na náhodu a defenzíva fungovala spoľahlivo. Partizán predviedol ďalšiu ukážkovú akciu v 54. minúte. Po perfektnom vysunutí  francúzsky legionár Gagnon poistil domácim tri body. V závere sa už len dohrávalo.

Galéria
Bardejov – Pohronie 3:1Bardejov – Pohronie 3:1Bardejov – Pohronie 3:1Bardejov – Pohronie 3:1Bardejov – Pohronie 3:1