Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

02. 06. 2012 o 10:11

Rýchlo rozhodnuté derby

autor: riso
1387x čítanéPosledné tri kolá ostávajú do konca regionálnych futbalových súťaží. V piatej lige Podtatranskej sa o postupujúcom rozhodne medzi dvojicou Hrabušice - Poprad-Veľká.

Teoreticky je v hre ešte aj v tabuľke tretie Spišské Bystré. Po prehre v uplynulom kole v Poprade-Veľkej 0:4 je však strata "Kubašanov" na vedúcu dvojicu už sedembodová, a tak je ich šanca už skôr len v teoretickej rovine.

V ostatnom kole vyhrali Veľčania doma v podtatranskom derby nad Spišským Bystrým presvedčivo 4:0 po polčase 3:0. "O všetkom sa rozhodlo už v prvom polčase, v ktorom sme zo štyroch šancí dokázali streliť tri góly. Hoci bola hra vyrovnaná, boli sme efektívnejší ako hostia. Na tomto teréne sa dá už iba ťažko otočiť zápas zo stavu 0:3. Po obrátke už duel stratil svoj náboj a prakticky sa len dohrávalo. Sympatické na hre hostí bolo, že tu neprišli iba brániť, ale chceli hrať futbal. Nakoniec však na to doplatili," povedal po stretnutí kapitán Popradu-Veľkej Roman Pazúr. Najskúsenejší hráč popradského mužstva vie, že boj o postup na diaľku s Hrabušicami bude nesmierne zaujímavý. "Uvidíme, ako to napokon dopadne. My sa musíme sústrediť na svoje zápasy," dodal Pazúr.