09. 06. 2012 o 13:47

Fotogaléria Bardejov – Dubnica 3:0

autor: Peter Cingel
1649x čítané

Fotogaléria zo stretnutia I. ligy staršieho dorastu Partizán Bardejov – MFK Dubnica nad Váhom 3:0 (2:0).

Dobrý zápas so šancami na oboch stranách. Domáci však boli v koncovke efektívnejší. V 35. minúte hostia zbytočne faulovali v rohu pokutového územia Guľu a faulovaný hráč  vzápätí premenil pokutový kop. Už o minútu neskôr vyskočil najvyššie, v skrumáži pri bráne, kapitán domácich Berecký a bolo 2:0. Aj v druhom polčase sa hral dobrý futbal s príležitosťami na oboch stranách. Výsledok poistil v 86. minúte strelou pod brvno Bellák. Domáci získali dôležité 3 body, ktoré znamenajú, že kolo pred ukončením súťažného ročníka si poistili najvyššiu dorasteneckú súťaž aj pre budúcu sezónu. Ligu opúšťajú Petržalka a JUPIE Banská Bystrica.

Góly: 35. Guľa (11 m), 36. Berecký, 86. Bellák. Rozhodovali Vlčej - Homoľa, Bochnovič, ŽK: Šinaľ (MFK)

Partizán: Gmitter – Kaľata, Slavik (51. Šoltýs), Babčák, Vanta, Kivader, Berecký, Matkobiš, Pavúk (83. Niščák), Bellák, Guľa.

MFK: Křižek – Golej, Šianľ, Štelbaský, Valjent (51. Šmahajčík), Števček, Bariak (71. Paldauf), Mego, Čiernik, Homer (51. Suchý), Šardzik.

Galéria
Fotogaléria Bardejov – Dubnica 3:0Fotogaléria Bardejov – Dubnica 3:0Fotogaléria Bardejov – Dubnica 3:0Fotogaléria Bardejov – Dubnica 3:0Fotogaléria Bardejov – Dubnica 3:0
Fotogaléria Bardejov – Dubnica 3:0Fotogaléria Bardejov – Dubnica 3:0Fotogaléria Bardejov – Dubnica 3:0