Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

IV. liga Sever (Prešovský kraj)

18.01. 2016 o 18:19
Najprv záchrana, potom postupové snaženieNajprv záchrana, potom postupové snaženieautor: Pito
V minulom roku sa udiali niektoré rošády medzi jednotlivými klubmi, pričom názvy účastníkov nekorešpondovali s hostiteľským domicilom. Tak to bolo i v prípade dohody medzi FK Starý Smokovec, Vysoké Tatry a 1. MFK Kežmarok o výmene súťaží. Tatranský tím, ktorý vypadol z najvyššej regionálnej súťaže, začal pôsobiť na kežmarskej pôde (hoci so staronovým názvom) v IV. lige SEVER. Po jeseni sa zdá, ako keby táto dohoda medzi klubmi nepadla celkom na úrodnú pôdu vzhľadom na posledné miesto v tabuľke, ale niekedy zdanie môže klamať. I preto, že ešte nie je koniec a až vtedy bude bič naozaj plieskať.
2046x čítané » Viac
13.01. 2016 o 15:30
Musia prísť na to, čím nasrdili šťastenuMusia prísť na to, čím nasrdili šťastenuautor: Pito
Ako nováčik skončili na druhom mieste, v minulom ročníku boli siedmy a v aktuálnych zápoleniach im patrí po jeseni 14. pozícia znamenajúca, že jar bude pre nich v znamení boja o záchranu. Reč je o štvrtoligových futbalistoch Štrby v skupine SEVER. Pritom v lete pred štartom sezóny sa neudiali také rošády na súpiske, ktoré by signalizovali oslabenie kvality. Práve naopak. Všetci, čo drukujú tunajšiemu ŠK, sa domnievali, že tím bude bojovať minimálne o „pohodlné“ priečky v strede pelotónu.
1509x čítané » Viac
28.12. 2015 o 18:02
Ostrostrelec tvrdí, že menej je niekedy viacOstrostrelec tvrdí, že menej je niekedy viacautor: Pito
Suverénom medzi kanoniermi v štvrtoligovej súťaži skupiny Sever je Michal Mičko, útočník Svitu. Devätnásť gólov, ktoré nastrieľal v prvej časti zápolení, ho oprávňuje k tomu, aby sa stal hlavným kandidátom na zisk pomyselnej trofeje. Pred skupinkou prenasledovateľov, ktorí majú zhodný počet „zásekov“, má totiž dostatočný náskok.
1581x čítané » Viac
23.12. 2015 o 15:46
Líder ofenzívnou silou zväčša valcovalLíder ofenzívnou silou zväčša valcovalautor: Pito
Vyjde to na druhý pokus? Túto otázku si kládli priaznivci aj samotní aktéri vo futbalovom Svite pred štartom štvrtoligového ročníka. V predminulej sezóne Podtatranci opustili najvyššiu regionálnu súťaž. V minulej edícii IV. ligy mali smolu, že postupové ambície naplno rozbalili Pušovce. Potom si však v FK povedali, že to treba znovu skúsiť a oveľa razantnejšie, presvedčivejšie. Prvá časť zápolení naznačuje, že kolektív to myslí s návratom do III. ligy vážne.
1767x čítané » Viac
22.12. 2015 o 17:16
Domáce zápasy sa stali nevyriešenou záhadouDomáce zápasy sa stali nevyriešenou záhadouautor: Pito
Hoci jarnú a jesennú časť delí len krátky časový úsek, predsa neraz tréneri ani diváci nevedia od údivu zavrieť ústa, ako odlišne si mužstvo počína na konci jedného a začiatku druhého ročníka. Niekedy sa vyskytnú skutočnosti, ktoré nejdú ani znalcom do hlavy a nevedia nájsť odpoveď napríklad na to, prečo to už napríklad nejde tak hladko v domácom prostredí, keď predtým s týmito zápasmi neboli žiadne problémy. To bol i prípad raslavických štvrtoligistov v skupine Sever.
1947x čítané » Viac
21.12. 2015 o 13:55
Prekvapivá remíza ich čiastočne nakoplaPrekvapivá remíza ich čiastočne nakoplaautor: Pito
Najmenej gólov dali, najviac inkasovali. Predposledná priečka v tabuľke spôsobuje žalúdočné vredy, ale i tak sa pred jarou štvrtoligisti Kendíc nevzdávajú a sú odhodlaní udržať si príslušnosť v skupine Sever. Postavenie v pelotóne berú ako prechodnú záležitosť a v odvete by sa radi vyškriabali vyššie. Túto ambíciu predostrel aj tréner Vladimír Dzurja, ktorý sa ukázal pri kormidle v polovici jesennej časti.
1584x čítané » Viac
17.12. 2015 o 18:17
Bodová zhoda jari s jeseňouBodová zhoda jari s jeseňouautor: Pito
Zaujímavé míľniky sprevádzali štvrtoligistov Fintíc na jesennej ceste v skupine Sever. Už letmý pohľad na tabuľku napovedá, že ako jediní z prvej osmičky majú pasívne skóre a navyše sú v tabuľke pravdy v mínusovej bilancii. Napriek tomu účinkovanie bolo vcelku vydarené a určite podstatne lepšie než pred rokom. Preto tohto roku na jar kolektív musel dohnať značné manko a napriek tomu, že mnohí predpovedali Fintičanom pád, nestalo sa tak.
1457x čítané » Viac
15.12. 2015 o 18:00
Rovnaká úroda doma aj vonku núti k zamysleniuRovnaká úroda doma aj vonku núti k zamysleniuautor: Pito
Niektoré tímy predpokladali, že jeseň nedopadne príliš dobre vzhľadom na niektoré neočakávané skutočnosti, iné zase vhupli do starostí, ktoré ich prenasledovali dlhší čas a nedokázali sa vymaniť z ich područia. Preto odpočet za prvý „polčas“ nie je optimálny, ale zase to prináša so sebou novú výzvu dokázať podstatne viac v jarnej odvete. To je prípad štvrtoligistov Ľubotíc.
1566x čítané » Viac
14.12. 2015 o 19:08
Skúsenosti priniesli pozitívnu energiuSkúsenosti priniesli pozitívnu energiuautor: Pito
Po uplynulom ročníku sa štvrtoligisti Spišského Podhradia pomaly lúčili so skupinou Sever, ale potom predsa prišla spása v podobe fungovania ŠK FUTURA vo Svidníku, čím sa uvoľnilo jedno miesto a tak sa kolektív MŠK udržal v týchto zápoleniach. Zdá sa, že tento zásah vyššej moci nezostal bez odozvy v hráčskom kolektíve, ktorý sa po jeseni dostal do pásma, ktoré znamená istotu. Pravda ani niekoľkobodový náskok pred tými, čo sú namočení, ešte nič definitívne neznamená. Akurát to, že pred jarou nevládne v klube žiadna prehnaná nervozita.
1603x čítané » Viac
07.12. 2015 o 19:27
Po polovici zlom, odišla chuť a prišla „chudoba“ kádra Po polovici zlom, odišla chuť a prišla „chudoba“ kádra autor: Pito
Nováčik štvrtoligovej súťaže skupiny Sever – Vyšný Mirošov - zažil turbulentnú jeseň. Spočiatku sa zdalo, že by mohol patriť medzi šťuky, čo budú čeriť hladinu tohto futbalového rybníka. Dokonca sa takmer postaral o senzáciu v Slovnaft Cupe, keď potrápil Dunajskú Stredu a veľa nechýbalo, aby ju vyradil (domáci to považovali za vrchol uplynulých mesiacov). V druhej časti zápolení však stratil dych.
1932x čítané » Viac
03.12. 2015 o 18:19
Neveselé vyhliadky sa zmenili na malý zázrakNeveselé vyhliadky sa zmenili na malý zázrakautor: Pito
Medzi tímy, ktoré čerili hladinu štvrtoligového rybníka v skupine Sever, patrili aj Zámutovčania. Tretie miesto po jesennej časti je vysvedčením kvalitných výkonov. V minulom ročníku tím nepatril medzi lídrov, preto je namieste otázka, či v tejto sezóne si v klube povedali: Skúsime zabojovať o postup?
2221x čítané » Viac
02.12. 2015 o 18:51
Naháňačka so zapĺňaním súpiskyNaháňačka so zapĺňaním súpiskyautor: Pito
Napriek tomu, že záverečný zápas v Raslaviciach sa skončil pre nich prehrou, predsa v Dlhom Klčove hodnotia jeseň vo štvrtoligových zápoleniach v skupine Sever ako vydarenú. Umiestnenie je toho dôkazom a postavenie v hornej polovici štartovného poľa napovedá, že mužstvo má dobre našliapnuté i v tomto ročníku.
1753x čítané » Viac
1 | 2 | 3 | strana 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19