IV. liga Juh (Košický kraj)

07.06. 2015 o 18:34
Rožňava nasúkala Poproču štvorkuRožňava nasúkala Poproču štvorkuautor: Karol Csobadi
V poslednom domácom vystúpení štvrtoligisti SP MFK Rožňava hostili posledný celok súťaže OFK Slovan Poproč, ktorý zdolali 4:0. V jeseni na pôde hostí podľahli najtesnejším rozdielom, keď jediný gól strelil v závere prvého polčasu Varga.
1890x čítané » Viac
31.05. 2015 o 22:33
Oslabená Rožňava inkasovala sedmičkuOslabená Rožňava inkasovala sedmičkuautor: Karol Csobadi
Štvrtoligisti SP MFK Rožňava cestovali na pôdu tabuľkového suseda do Veľkého Folkmara. Po domácom jesennom bezgólovom stretnutí tentoraz inkasovali sedem gólov a prišli o vylúčeného Kúdelu.
1774x čítané » Viac
24.05. 2015 o 11:19
Rožňava zdolala tabuľkového susedaRožňava zdolala tabuľkového susedaautor: Karol Csobadi
V stretnutí tabuľkových susedov hostila štvrtoligová Rožňava futbalistov z Medzeva. V jeseni Rožňavčania uhrali na pôde súpera bod a tentoraz bolo ich cieľom získať všetky tri. To sa im aj podarilo, i keď hostia desať minút pred koncom dosiahli kontaktný gól a zápas sa mohol aj poriadne zdramatizovať. Hostia však po vylúčení Kuruca dohrávali posledné minúty v oslabení a domáci tri body napokon udržali.
1967x čítané » Viac
18.05. 2015 o 14:34
Rožňava brala tri body VlašanomRožňava brala tri body Vlašanomautor: Karol Csobadi
V 26. kole cestovali štvrtoligisti SP MFK Rožňava na pôdu tabuľkového suseda do Sp. Vlách, kde podali zodpovedný výkon a bodovali naplno.
1736x čítané » Viac
11.05. 2015 o 11:52
V Rožňave padali góly iba do vlastných sietíV Rožňave padali góly iba do vlastných sietíautor: Karol Csobadi
V ostatnom kole hostili štvrtoligoví futbalisti SP MFK Rožňava aktuálne štvrtý celok tabuľky MFK Sobrance. Domáci začali aktívne, čoho výsledkom bol vedúci gól. Strelu Milatu však tečoval Popovič a tak si pripísal vlastenca. Hostia útočili iba sporadicky, ale po hodine po strele jedného z útočníkov, Kúdela v snahe odvrátiť loptu do bezpečia prekonal svojho gólmana. V 67 min. sa dal Mészner za údajné udretie súpera v neprerušenej hre vylúčiť a zbytočne tak oslabil svoje farby. Domáci však aj v početnom oslabení tento stav, v ktorom padli góly iba z vlastencov už zdržali.
2253x čítané » Viac
04.05. 2015 o 18:16
Skórovala iba Rožňava, napriek tomu získala len bodSkórovala iba Rožňava, napriek tomu získala len bodautor: Karol Csobadi
V ostatnom kole cestovala štvrtoligová Rožňava na pôdu Kaľše s úmyslom bodovať. To sa jej aj podarilo, ale nebyť nešťastného vlastenca Mésznera body mohli byť tri.
1686x čítané » Viac
27.04. 2015 o 17:01
Rožňava zdolala Rudňany rozdielom triedyRožňava zdolala Rudňany rozdielom triedyautor: Karol Csobadi
V ostatnom kole mali štvrtoligisti SP MFK Rožňava opäť výhodu domáceho prostredia. Po víťazstve nad V. Kapušanmi tentoraz privítali OŠK Rudňany. V jeseni na pôde hostí prehrali 1:3, ale tentoraz im prehru oplatili rozdielom triedy.
1740x čítané » Viac
18.04. 2015 o 21:31
Rožňava už polčasové skóre neprikrášlilaRožňava už polčasové skóre neprikrášlilaautor: Karol Csobadi
V ostatnom kole hostili štvrtoligisti SP MFK Rožňava tabuľkového suseda z V. Kapušian. V jesennom meraní síl podľahli Rožňavčania na ihrisku súpera po góle Demeho z piatej minúty najtesnejším skóre. Tentoraz si už do prestávky vytvorili trojgólové vedenie, ale po prestávke už skóre neprikrášlili, nakoľko sa s náskokom rozdielom triedy akoby uspokojili a naopak raz inkasovali, keď čestný gól hostí zaznamenal Husovský.
1861x čítané » Viac
04.04. 2015 o 23:17
Chyby Rožňavy súper  trestal gólmi Chyby Rožňavy súper trestal gólmi autor: Karol Csobadi
Po trojzápasovej sérii bez prehry, keď štvrtoligisti SP MFK Rožňava remizovala so Šacou, vyhrala s Čaňou a naplno bodovala v Strážskom hostili v predohrávke 20.kola druhý celok aktuálnej tabuľky V. Horeš. I napriek tomu, že domáci boli pred zápasom dobre naladení a ich cieľom bolo bodovať naplno, nestalo sa tak. Po chybách stratili tri body.
1773x čítané » Viac
26.03. 2015 o 09:38
Chlieb sa lámal v závere dueluChlieb sa lámal v závere dueluautor: Jaroslav Glovičko
Aj keď lídrovi štvrtej ligy Juh – FK Šaca nevyšiel domáci vstup do odvety na novom ihrisku v Krásnej, kde bude hrávať svoje stretnutia najlepšie, v druhom zápase na horúcej pôde ďalšieho ašpiranta na postup – Kalši, už bodoval naplno. Výsledok 3:0 v prospech hostí je presvedčivý, ale priebeh zápasu tomu nenasvedčoval.
2066x čítané » Viac
21.03. 2015 o 20:57
Domáca premiéra sa Rožňave bodovo vydarilaDomáca premiéra sa Rožňave bodovo vydarilaautor: Karol Csobadi
Štvrtoligisti SP MFK Rožňava zdá sa do jarnej odvety vykročili tou správnou nohou. Po zisku bodu v Šacu, na ihrisku jesenného lídra naplno bodovali v domácej premiére s tabuľkovým susedom z Čane. Vzájomný jesenný duel skončil v Čani nerozhodne a tak sa body delili. Tentoraz síce domáci vyhrali rozdielom triedy, ale ich hra akosi nevyznela podľa ich predstáv.
1739x čítané » Viac
16.03. 2015 o 09:17
Rožňava mala v Šaci na viac ako bodRožňava mala v Šaci na viac ako bodautor: Karol Csobadi
Štvrtoligistov SP MFK Rožňava čakal hneď v úvodnom 17. kole ostrý štart, nakoľko cestovali na pôdu lídra jesennej časti IV. ligy Juh do Šace. V zápase však príjemne prekvapili a domov si po bezgólovej remíze odviezli cenný bod.