Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

V. liga Šarišská

10.07. 2016 o 16:27
Aj zlé môže byť na niečo dobréAj zlé môže byť na niečo dobréautor: Pito
Čierneho Petra si v uplynulom ročníku piatoligových zápolení v skupine Šarišskej vyslúžili hráči Chminian. Kolektív TJ OK stratil na predposledný Gaboltov štrnásť bodov, čo je naozaj priepastný rozdiel. Už po jesennej časti bolo zjavné, že je jasným kandidátom na vypadnutie, hoci strata nebola až taká neprekonateľná. Avšak v priebehu jarnej fázy sa manko nabaľovalo a postupne bolo jasné, že žiadnej únikovej cesty niet.
2811x čítané » Viac
16.06. 2016 o 14:54
Vo finiši oskalpovali postupujúcehoVo finiši oskalpovali postupujúcehoautor: Pito
Niektoré celky si nechali bonbónik na záverečné kolo. Napríklad piatoligisti Šiby, ktorí v derniérovom vystúpení minulého súťažného ročníka v skupine Šarišskej porazili jasného postupujúceho a víťaza skupiny – Záhradné. Nielen to, ale zaujala aj skutočnosť, že lídrovi nastrieľali štyri góly. Stojí za zmienku rovnako aj fakt, že hráči TJ Poľana v 20. kole dokázali zvíťaziť na ihrisku vtedy ešte rovnako na postup ašpirujúceho kolektívu Bardejova-Dlhej Lúky. Zrejme tomuto celku na jar favoriti sedeli.
2955x čítané » Viac
08.06. 2016 o 16:15
Pozliepaní, no napriek tomu úspešníPozliepaní, no napriek tomu úspešníautor: Pito
V 22. kole vyhrali trošku i prekvapivo na ihrisku Bardejova-Dlhej Lúky a odvtedy ako keby uťal. V uplynulých troch vystúpeniach piatoligoví futbalisti Demjaty v skupine Šarišskej nedokázali naplno bodovať a vyzerá to tak, ako keby spomínaný duel proti ašpirantovi na postup bol pre nich predčasným vrcholom jari. Na prvý pohľad sa zdá, že odvtedy už nemajú toľko motivácie. Lenže skutočnosť je celkom iná.
2776x čítané » Viac
01.06. 2016 o 14:49
 Eufória oslabila koncentráciu Eufória oslabila koncentráciuautor: Pito
V predminulom kole sa vyriešila otázka postupujúceho z piatoligovej súťaže skupiny Šarišskej do IV. ligy. Keďže najväčší rivali zaváhali, bolo jasné, že na druhý deň Záhradné môže spečatiť svoju triumfálnu jazdu. Tak sa i stalo. Dalo by sa povedať, že nastalo tak predčasné vyvrcholenie ročníka. Postupová eufória určite spôsobila ošiaľ a ubrala z koncentrácie na ďalšie vystúpenia a to sa ukázalo ako limitujúcim faktorom pri ostatnom vystúpení lídra na ihrisku v Ražňanoch.
3241x čítané » Viac
26.05. 2016 o 15:14
Najprv zvládnuť záchranu a potom vyriešiť aj rébusNajprv zvládnuť záchranu a potom vyriešiť aj rébusautor: Pito
Blíži sa záver ročníka v regionálnych futbalových súťažiach a mnohé celky ešte bojujú nielen o príslušnosť v konkrétnych zápoleniach, ale ii o to, čo bude v ďalšej sezóne. Sú teda medzi mlynskými kameňmi, ale aj tieto balvany chcú jeden po druhom odtlačiť. V prvom rade sa sústreďujú na zvyšné kolá, aby im vyšli a potom majú zbožné želanie, aby ich prípadná úspešná snaha nevyšla vlastne nazmar.
3202x čítané » Viac
19.05. 2016 o 16:56
Výprask v súperení susedov nikto neočakávalVýprask v súperení susedov nikto neočakávalautor: Pito
V nižších regionálnych futbalových súťažiach nie je núdza v daktorých zápasoch o gólové nádielky. Je však určite nevšedné, ak jeden tím si urobí zo súperovej brány strelnicu, pokiaľ ide o meranie síl celkov, čo sú blízko vedľa seba v tabuľke. Tak to bolo naposledy i v piatoligových zápoleniach v skupine Šarišskej na ihrisku Ražnian, kde sa predstavila Stará Ľubovňa.
3368x čítané » Viac
05.05. 2016 o 16:55
Favorita sa nezľakli, „drzo“ si vzali späť požičanéFavorita sa nezľakli, „drzo“ si vzali späť požičanéautor: Pito
Futbal je naozaj nevyspytateľný. Presvedčili sa o tom aj priaznivci Bardejova –Dlhej Lúky aj Šiby. V okresnom derby bol jasným favoritom domáci ašpirant na postup z piatoligovej súťaže skupiny Šarišskej. Druhý tím tabuľky však v predošlom kole utrpel v šlágri porážku na ihrisku Záhradného a zrejme táto prehra v šesťbodovom zápase zanechala dosť negatívnych stôp v psychike aktérov. Lenže aj celok TJ Poľana predtým ešte nečakanejšie „pukol“ vo svojom prostredí s Uzovcami v zápase, v ktorom išlo tiež o viac než tri body. Lenže poučil sa a reparát zvládol na jednotku s hviezdičkou.
2904x čítané » Viac
28.04. 2016 o 16:55
Vyhrali bitku, nie však postupovú  „vojnu“Vyhrali bitku, nie však postupovú „vojnu“autor: Pito
Piatoligisti Záhradného v skupine Šarišskej prehrali v tomto ročníku dosiaľ len raz – v 6. kole na ihrisku Bardejova-Dlhej Lúky. Nasledovala šnúra dvanástich zápasov bez toho, aby zostali na štíte rivala a povestný trinásty úspešný krok im prichodilo urobiť v uplynulom šlágri práve doma proti najväčšiemu konkurentovi a dovtedy vedúcemu celku TJ Slovan. Futbalisti ŠK prestížny duel zvládli na jednotku, nielenže vyhrali, ale preskočili svojho rivala a vyhupli sa na čelo pelotónu.
3668x čítané » Viac
24.04. 2016 o 14:28
Dlhé čakanie na výhru sa už skončiloDlhé čakanie na výhru sa už skončiloautor: Pito
Čakanie na prvé víťazstvo je vždy stresujúce, pokiaľ to trvá dosť dlho. Svoje skúsenosti s tým majú aj piatoligoví futbalisti Gaboltova v skupine Šarišskej, ktorí sa dopracovali k premiérovému plnému bodovému zisku až v piatom jarnom meraní síl. Je však pravda i to, že iba druhý raz sa v tomto roku predstavili na domácej pôde. Kým jarná premiéra proti Záhradnému im nevyšla, uplynulé vystúpenie proti Koprivnici už stopercentne zvládli.
2940x čítané » Viac
19.04. 2016 o 18:11
Pracovitá partia zložená zo srdciarovPracovitá partia zložená zo srdciarovautor: Pito
Tak ako v niektorých iných regionálnych futbalových súťažiach, aj v piatoligových zápoleniach v skupine Šarišskej zvádzajú tuhý boj o prvú priečku naďalej dva kluby – Bardejov—Dlhá Lúka a Záhradné. Zhodou okolností obaja ašpiranti na postup sa predstavili na pôde Starej Ľubovne a ani jeden tam nevyhral. O čosi lepšie pochodilo Záhradné, ktoré uhralo aspoň bod, kým líder prehral, ale i tak si udržal náskok na čele pelotónu.
2895x čítané » Viac
14.02. 2016 o 15:07
Boj aspoň o malú útechuBoj aspoň o malú útechuautor: Pito
Dali najviac gólov, ale ani zďaleka nemajú dôvod na to, aby si hoveli so založenými rukami. Piatoligisti Starej Ľubovne sa ocitli v skupine Šarišskej po vypadnutí zo IV. ligy. Najvernejší fanúšikovia si želali, aby sa pád tohto klubu konečne zastavil, veď MFK účinkoval kedysi v zápoleniach podstatne iného rangu. Lenže na tradíciu realita neberie ohľad, stále je na prvom mieste to, aké podmienky sú v danom tíme vytvorené. A tie neboli v nedávnej minulosti optimálne.
3250x čítané » Viac
03.02. 2016 o 18:45
Doma boli až príliš pohostinníDoma boli až príliš pohostinníautor: Pito
Navlas rovnaké umiestnenie dosiahli piatoligoví futbalisti Gaboltova v skupine Šarišskej v minulom ročníku aj po jesennej časti aktuálneho ročníka. Desiata priečka, zdá sa, je pre nich ako uliata. Neznamená to však, že by ich uspokojovala. Práve naopak, v FK Busov trápi činovníkov i aktérov hlavne to, že po prvej fáze zápolení tím nazbieral priveľa mínusových bodov (-9) a v tomto smere je čo v odvete doháňať.
3071x čítané » Viac
strana 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11