V. liga Podtatranská

07.05. 2013 o 07:54
Belančanom na víťazstvo stačil prvý polčasBelančanom na víťazstvo stačil prvý polčasautor: František Bukovina
V 20. kole VI. ligy Podtatranskej MŠK Spišská Belá privítal na svojom štadióne futbalistov z Hranovnice a nadviazal na dobrý výkon z predchádzajúceho kola.
1860x čítané » Viac
06.05. 2013 o 19:28
Fotogaléria Poprad B - Harichovce 0:1Fotogaléria Poprad B - Harichovce 0:1autor: riso
Fotogaléria FK Poprad B - ŠK Harichovce 0:1 (0:0)
2321x čítané » Viac
02.05. 2013 o 10:52
Fotogaléria Štrba - Hrabušice 4:0Fotogaléria Štrba - Hrabušice 4:0autor: riso
Fotogaléria ŠK Štrba - TJ Štart Hrabušice 4:0 (3:0)
2290x čítané » Viac
30.04. 2013 o 09:22
V Gelnici rozhodla sporná jedenástkaV Gelnici rozhodla sporná jedenástkaautor: František Bukovina
V sobotňajšej predohrávke 19. kola VI. ligy podtatranskej hostila Mária Huta Gelnica futbalistov zo Spišskej Belej.
2637x čítané » Viac
29.04. 2013 o 18:00
Fotogaléria Hranovnica - Smižany 4:2Fotogaléria Hranovnica - Smižany 4:2autor: riso
Fotogaléria FK 1931 Hranovnica - TJ Slovan Smižany 4:2 (2:2)
2512x čítané » Viac
23.04. 2013 o 16:45
V improvizovaných podmienkach rezerva Popradu nesklamalaV improvizovaných podmienkach rezerva Popradu nesklamalaautor: riso
Očakávaným víťazstvom favorita sa skončilo stretnutie 18. kola šiestej ligy Podtatranskej medzi domácim Popradom B a Jaklovcami. Domáci vyhrali presvedčivo 4:0, keď o svojom triumfe rozhodli už do prestávky tromi presnými zásahmi.
1966x čítané » Viac
22.04. 2013 o 17:07
Fotogaléria Poprad B - Jaklovce 4:0Fotogaléria Poprad B - Jaklovce 4:0autor: riso
Fotogaléria FK Poprad B - OFK Jaklovce 4:0 (3:0)
2625x čítané » Viac
22.04. 2013 o 08:30
Spišská Belá získala dôležité bodySpišská Belá získala dôležité bodyautor: František Bukovina
V 18. kole VI. ligy Podtatranskej sa odohralo všetkých sedem zápasov. Úspešnejšie boli domáce mužstvá. Štyri zápasy vyhrali, kým hosťom sa podarilo vyhrať len tri.
2268x čítané » Viac
15.04. 2013 o 08:28
Nekompletné 17. kolo VI. ligy podtatranskejNekompletné 17. kolo VI. ligy podtatranskejautor: František Bukovina
V nedeľu sa odohralo iba šesť zápasov 17. kola VI. ligy Podtatranskej. Nehralo sa v Hranovnici, kde pre nespôsobilý terén zápas s Hrabušicami odložili.
2133x čítané » Viac
08.04. 2013 o 19:28
Fotogaléria Sp. Belá - Štrba 0:2Fotogaléria Sp. Belá - Štrba 0:2autor: riso
Fotogaléria MŠK Slavoj Spišská Belá - ŠK Štrba 0:2 (0:0)
2098x čítané » Viac
08.04. 2013 o 09:34
Hralo sa len v Spišskej BelejHralo sa len v Spišskej Belejautor: František Bukovina
Tento víkend sa zrušili zápasy 16. kola VI. ligy podtatranskej Hrabušice - Smižany, Spišské Bystré -Teplička, Margecany - Hranovnica, Poprad B - Levoča, Mária Huta - Jaklovce, Harichovce - Helcmanovce, ktoré sa odohrajú v náhradnom termíne. Odohralo sa iba jediné stretnutie v Spišskej Belej na umelej tráve, kde domáci futbalisti hostili ŠK Štrba.
3018x čítané » Viac
31.03. 2013 o 19:21
Belančania v odvetách musia zabraťBelančania v odvetách musia zabraťautor: František Bukovina
Nováčik VI. ligy Podtatranskej, mužstvo MŠK Slavoj Spišská Belá sa pýši prekrásnym futbalovým stánkom s umelou trávou, ktorý mu v regióne závidia aj mnohé, oveľa väčšie futbalové kluby. Radosť so slávnostného otvorenia štadióna v tomto meste korunoval double postup oboch seniorských mužstiev do vyšších súťaží.