V. liga Podtatranská

31.10. 2012 o 14:34
Fotogaléria Harichovce - Levoča 1:1Fotogaléria Harichovce - Levoča 1:1autor: Jaroslav Glovičko
O výsledku spišského derby v Harichovciach rozhodla jedna minúta, keď na gól hostí domáci odpovedali hneď z protiútoku.
1863x čítané » Viac
01.10. 2012 o 22:45
Fotogaléria Sp. Bystré - Poprad Fotogaléria Sp. Bystré - Poprad autor: riso
Fotogaléria zo zápasu VI. ligy Podtatranskej FK Družstevník Spišské Bystré - FK Poprad "B" 2:1 (0:0).
1918x čítané » Viac
26.09. 2012 o 10:17
Poriadne vydreté víťazstvoPoriadne vydreté víťazstvoautor: riso
Až na dno svojich síl museli siahnuť futbalisti Popradu B, aby na svojom ihrisku zdolali nováčika šiestej ligy Podtatranskej, AŠK Mária Huta.
1577x čítané » Viac
25.09. 2012 o 09:50
Fotogaléria Poprad B - Mária Huta 2:1Fotogaléria Poprad B - Mária Huta 2:1autor: riso
Fotogaléria zo zápasu VI. ligy Podtatranskej FK Poprad B - AŠK Mária Huta 2:1 (0:1).
1917x čítané » Viac
16.09. 2012 o 18:57
Fotogaléria Hranovnica - Sp. Belá 1:0Fotogaléria Hranovnica - Sp. Belá 1:0autor: riso
Fotogaléria zo zápasu VI. ligy Podtatranskej FK 1931 Hranovnica - MŠK Slavoj Spišská Belá 1:0 (1:0).
1749x čítané » Viac
13.09. 2012 o 17:47
Fotogaléria Poprad B - Helcmanovce 5:0Fotogaléria Poprad B - Helcmanovce 5:0autor: riso
Fotogaléria zo zápasu VI. ligy Podtatranskej FK Poprad B - FK Slovan Helcmanovce 5:0 (0:0).
2115x čítané » Viac
13.09. 2012 o 17:40
Zlomili ich až po obrátkeZlomili ich až po obrátkeautor: riso
Až v druhom polčase sa rozhodlo o víťazovi duelu šiestej ligy Podtatranskej medzi domácim Popradom B a Helcmanovcami.
1547x čítané » Viac
02.09. 2012 o 21:52
Fotogaléria Hranovnica - Štrba 1:5Fotogaléria Hranovnica - Štrba 1:5autor: riso
Fotogaléria zo zápasu VI. ligy Podtatranskej FK 1931 Hranovnica - ŠK Štrba 1:5 (1:2).
1957x čítané » Viac
29.08. 2012 o 12:33
Rozhodli už do prestávkyRozhodli už do prestávkyautor: riso
Zdá sa, že do dobrej formy sa dostávajú futbalisti Popradu B. V ostatnom kole zdolali doma Tepličku 3:0, keď o svojom triumfe rozhodli už v prvom polčase tromi presnými zásahmi.
1512x čítané » Viac
29.08. 2012 o 11:47
Fotogaléria Poprad B - Teplička 3:0Fotogaléria Poprad B - Teplička 3:0autor: riso
Fotogaléria zo zápasu VI. ligy Podtatranskej FK Poprad B - OŠK Teplička n/H 3:0 (3:0).
1808x čítané » Viac
16.08. 2012 o 08:41
Fotogaléria Poprad B - Hranovnica 6:0Fotogaléria Poprad B - Hranovnica 6:0autor: riso
Fotogaléria zo zápasu VI. ligy Podtatranskej FK Poprad "B" - FK 1931 Hranovnica 6:0 (1:0).
1671x čítané » Viac
08.08. 2012 o 09:33
Fotogaléria Hranovnica - Sp. Bystré 0:1Fotogaléria Hranovnica - Sp. Bystré 0:1autor: riso
Fotogaléria zo zápasu VI. ligy Podtatranskej FK 1931 Hranovnica - FK Družstevník Spišské Bystré 0:1 (0:0).