ŽIACI

26.12. 2012 o 13:29
Peter Plast cup 2012 SninaPeter Plast cup 2012 Sninaautor: Marián Škuba
Mládežnícky futbalový klub Snina a ZŠ Budovateľská Snina po doterajších dobrých skúsenostiach aj tohto roku zorganizovali v poradí už XX. ročník medzinárodného halového turnaja starších žiakov Peter Plast cup 2012.
3261x čítané » Viac
26.12. 2012 o 13:08
Turnaj nádejí v SnineTurnaj nádejí v Snineautor: Marián Škuba
Najmladšie kategórie (U10 a U11) otvárali futbalovú halovú sezónu v Snine. Turnaj organizoval Mládežnicky futbalový klub Snina v spolupráci s CVČ Snina, účastníkmi boli Slavoj Trebišov, KAC Košice, ŠK Futura Humenné, Zemplín Michalovce, MFK Vranov a MFK Snina.
2297x čítané » Viac
11.12. 2012 o 13:20
VsFZ triumfom na Memoriáli B. Benedika potešil dvojnásobneVsFZ triumfom na Memoriáli B. Benedika potešil dvojnásobneautor: Eugen Magda
Málokto očakával, že 8. ročník Memoriálu Bohdana Benedika bude taký vyrovnaný a napätý až do konca turnaja. Veď pred jeho záverom sa núkala viacerým celkom šanca na prvenstvo, ktoré po záverečnom remízovom zápase s MFK Košice vyhral výber VsFZ U15.
1434x čítané » Viac
11.12. 2012 o 12:58
Strelecké hody MFK KošiceStrelecké hody MFK Košiceautor: Eugen Magda
Prvý deň počas Memoriálu B. Benedika bol v hale Infiniti v Košiciach halový futbalový turnaj starších žiakov o Pohár MFZ.
1346x čítané » Viac
20.11. 2012 o 19:32
Zaslúžia si uznanieZaslúžia si uznanieautor: Mikuláš Novický
Pomaličky upadá jesenná časť súťažného ročníka 2012/13 do zabudnutia. V novom ročníku sa chystajú zmeny, ktoré zainteresovaných začínajú zaujímať viac, ako to, čo bolo. Platí to hlavne v kategóriách mládeže, počnúc dorastom a končiac prípravkami. Nás však upútali výsledky mladších žiakov Mestského futbalového klubu Slovan Sabinov v skončenej jesennej časti súťaže.
1827x čítané » Viac
11.11. 2012 o 17:30
Žiakom Rožňavy patrí po jeseni ôsma a druhá priečkaŽiakom Rožňavy patrí po jeseni ôsma a druhá priečkaautor: Karol Csobadi
Žiaci SP MFK Rožňava v ostatnej sezóne pôsobili v najvyššej súťaži a to prvej lige. Po roku túto súťaž z ekonomických dôvodov opustili a v súťažnom ročníku 2012/2013 sa prihlásili do nižšej. Starším sa po jesennej časti, ktorá práve skončila ušlo ôsme miesto. V mladšej kategórii sa chlapcom darilo oveľa lepšie a prezimujú na druhom mieste.
1608x čítané » Viac
01.11. 2012 o 21:06
Druholigoví žiaci Rožňavy si poradili s BuzicouDruholigoví žiaci Rožňavy si poradili s Buzicouautor: Karol Csobadi
V poslednom jesennom kole privítali druholigoví žiaci SP MFK Rožňava rovesníkov z Buzice. V oboch kategóriách súperov porazili rozdielom triedy.
1412x čítané » Viac
30.10. 2012 o 10:31
Humenská U-13 jesenným lídromHumenská U-13 jesenným lídromautor: Marián Škuba
Jesenná časť 1. ligy mladších žiakov U13 (rok narodenia 2000), skupiny východ sa chlapcom ŠK Futura vydarila.
1702x čítané » Viac
28.10. 2012 o 09:53
Fotogaléria Bardejov - Vranov 1:1Fotogaléria Bardejov - Vranov 1:1autor: Peter Cingel
Foto zo stretnutia 1. ligy ml. žiakov U 13 Partizán Bardejov - MFK Vranov n/T  1:1 (0:1).
1423x čítané » Viac
27.10. 2012 o 12:12
Fotogaléria Bardejov - Lipany 1:0Fotogaléria Bardejov - Lipany 1:0autor: Peter Cingel
Fotogaléria zo stretnutia 1. ligy st. žiakov U 15 Partizán Bardejov - Odeva Lipany 1:0 (0:0).
1447x čítané » Viac
24.10. 2012 o 07:10
Fotogaléria Benecol Košice - Moldava 5:2Fotogaléria Benecol Košice - Moldava 5:2autor: Maroš
Fotogaléria zo stretnutia II. futbalovej ligy starších žiakov FA BENECOL Košice - FK Bodva Moldava nad Bodvou 5:2.
2044x čítané » Viac
22.10. 2012 o 11:21
Humensko - sninskí žiaci X.Humensko - sninskí žiaci X.autor: Marián Škuba
Opäť boli lepší mladší. "Pätnástka" a štrnástka" vonku prehrávala bez streleného gólu. Humenská "trinástka" doviezla tri body z Popradu, sninská "dvanástka" porazila doma Spišiakov.