ŽIACI

23.09. 2012 o 11:18
Fotogaléria Bardejov - ZV MichalovceFotogaléria Bardejov - ZV Michalovceautor: Peter Cingel
Fotogaléria z prvoligových stretnutí mladších žiakov U 12 a U 13 Partizán Bardejov - ZV Michalovce.
1381x čítané » Viac
17.09. 2012 o 11:57
Humensko-sninskí žiaci V.Humensko-sninskí žiaci V.autor: Marián Škuba
Humenská "pätnástka" si zapísala v sezóne prvý bod. Rovnako remízu doma dosiahli aj sninskí rovesníci. S plnými zásahmi môžu hodnotiť víkend oba celky spod Vihorlatu v kategórii U-13.
1402x čítané » Viac
16.09. 2012 o 06:23
Výraznejšie boli druhé polčasyVýraznejšie boli druhé polčasyautor: Karol Csobadi
V siedmom kole hostili druholigoví žiaci SP MFK Rožňava posledné mužstvo tabuľky Galaktik Košice.
1305x čítané » Viac
10.09. 2012 o 14:17
Humensko-sninskí žiaci IV.Humensko-sninskí žiaci IV.autor: Marián Škuba
Humenská „15“ stále čaká na prvý bodový zápis, dôvod radovať sa naopak mali ich rovesníci zo Sniny, ktorí vyhrali vo Vranove aj napriek oslabeniu.
1312x čítané » Viac
02.09. 2012 o 07:33
Mladší žiaci Rožňavy nasúkali Sečovciam šestkuMladší žiaci Rožňavy nasúkali Sečovciam šestkuautor: Karol Csobadi
Druholigoví žiaci SP MFK Rožňava hostili v piatom kole rovesníkov zo Sečoviec. Kým starší po bezgólovom polčase zmazali jednogólové manko, ale následne po jednom z brejkov hostí druhýkrát inkasovali rozhodujúci gól, mladší nasúkali súperovi poltucet pričom inkasovali iba raz.
1602x čítané » Viac
29.08. 2012 o 16:18
Fotogaléria Bardejov - HumennéFotogaléria Bardejov - Humennéautor: Peter Cingel
Fotogaléria zo stretnutí 1. ligy st. žiakov Bardejov - Humenné U 15 a U 14.
1330x čítané » Viac
28.08. 2012 o 11:31
Humenská U-13 striebornáHumenská U-13 striebornáautor: Marián Škuba
V dňoch 23.- 25. augusta 2012 sa mladší žiaci (U-13, nar. 2000) zúčastníli na III. ročníku futbalového festivalu PREŠOV CUP 2012 v Haniske pri Prešove.
1677x čítané » Viac
27.08. 2012 o 14:41
Humensko - sninskí žiaci IIIHumensko - sninskí žiaci IIIautor: Marián Škuba
Uplynulý týždeň sa niesol v humensko–sninskom podaní v znamení prehier. Blízko k úspechu mala iba humenská U-15 v dohrávke s Trebišovom. Viedla 2:0, ale nestačilo to...
1379x čítané » Viac
26.08. 2012 o 10:49
Fotogaléria Bardejov - SninaFotogaléria Bardejov - Sninaautor: Peter Cingel
Fotogaléria zo stretnutí 1. ligy mladších žiakov U 13 a U 12 Partizán Bardejov - MFK Snina.
1564x čítané » Viac
25.08. 2012 o 16:20
Mladší žiaci Rožňavy zastavili gólostroj na štrnástkeMladší žiaci Rožňavy zastavili gólostroj na štrnástkeautor: Karol Csobadi
V štvrtom kole cestovali druholigoví žiaci SP MFK Rožňava na pôdu súpera do Kechneca. Kým starší zdolali tabuľkového suseda až v samom závere, keď predtým vždy doťahovali manko o gól, mladší nadelili domácim viac ako tucet a pritom inkasovali iba raz. Do streleckej listiny mladších žiakov sa zapísal aj gólman Džačár, ktorý skóroval z nariadeného priameho kopu. Presnú polovicu gólov hostí sedem, strelil Maroš Bakoš.