Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

Stanovisko KR k oficiálnym sťažnostiam

Vyjadrenie KR k sťažnosti na výkon rozhodcov v stretnutí 14. kola V.ligy skupiny juh FK Tatra Sokoľany- MFK Sobrance 
 
Bod 1 sťažnosti: 11min: Priestupok na brankára pri vykonávaní rohového kopu s následným vypadnutím lopty z rúk a dosiahnutím gólu. 
Stanovisko KR: brankár pri vybiehaní na loptu zahrávanú z kopu z rohu vrazil do hráča, ktorý  v čase kontaktu stál  chrbtom ku brankárovi .Pravidlo nebolo porušené.
Bod 2 sťažnosti: 82min: priestupok útočiaceho hráča na posledného brániaceho hráča a súčasne preberajúci hráč loptu hráčom mimo hry. 

Stanovisko KR: v momente prihrávky nie je ani jeden útočiaci hráč v postavení mimo hry. Priestupok na obrancu z dodaného videa nie je možné posúdiť pre nízku kvalitu záberu. 
 
Vyjadrenie KR k sťažnosti MŠK Tesla Stropkov na výkon rozhodcov v stretnutí 13. kola IV.ligy  FK Bardejovská Nová Ves – MŠK Tesla Stropkov
 
Predmet sťažnosti: nariadený PK v 73minúte. 
Stanovisko KR: Po zahratí PVK na bránku lopta vypadla z rúk brankára a smerovala k rohovej zastávke. Na túto skutočnosť reagovali útočníci a snažili sa získať loptu skôr ako brankár. V inkriminovaný moment sú pri lopte skôr útočníci  ako brankár. Ten sa následne snažil vypichnúť loptu sklzom ,avšak zasiahol nohu súpera skôr ako odobral útočníkovi loptu. Na základe tejto skutočnosti je nariadený PK správnym rozhodnutím rozhodcu stretnutia.