Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

V. liga Šarišská

30.01. 2016 o 14:18
Kanonier, čo sa vyžíval v štandardkáchKanonier, čo sa vyžíval v štandardkáchautor: Pito
Stáva sa, že nováčik býva oživením, prinesie niečo zaujímavé, pestré. A to aj v prípade celého kolektívu, alebo pokiaľ ide o zástoj jednotlivcov. Takže nemusí to byť iba o tom, že dominujú skromné zámery, ale dá sa vystopovať aj kus perfektnej činnosti na trávniku. Určite zaujímavým prvkom v jesenných zápoleniach piatoligovej súťaže v skupine Šarišskej bolo počínanie si Mariána Hlávku z Koprivnice.
1773x čítané » Viac
29.01. 2016 o 19:35
Nemohúcnosť, čo sa už roky ťaháautor: Pito
Tak ako skončili, tak i pokračovali. Piatoligoví futbalisti Šiby v uplynulom ročníku skupiny Šarišskej obsadili dvanástu pozíciu a tá istá priečka im patrí aj pred jarou. Na prvý pohľad by sa zdalo, že nič nové a prevratné sa v tomto tíme neudialo. Aspoň teda z hľadiska úspešnosti a výkonnostných ambícií. To však nie je celkom tak, lebo každá sezóna má svoje špecifiká.
1538x čítané » Viac
26.01. 2016 o 18:49
Nováčikovskú misiu nechcú len tak zabaliťNováčikovskú misiu nechcú len tak zabaliťautor: Pito
Dalo by sa povedať, že v ich prípade húževnatým šťastena priala. Reč je o futbalistoch Čirča, ktorí sa načahovali po účasti v regionálnej súťaži už v predminulom roku, lenže vtedy sa nakoniec vedenie klubu i obce, ako aj samotní hráči, rozhodli, že ešte azda nedozrel čas na účasť v V. lige. Kolektív TJ Družstevník sa však po roku dostal znovu k dverám skupiny Šarišskej a tentoraz ich pootvoril.
1727x čítané » Viac
22.01. 2016 o 19:29
Z naivného prístupu rýchle vytriezveliZ naivného prístupu rýchle vytriezveliautor: Pito
Spravidla nováčik nemá vo vyššej súťaži veľké oči. Obvykle proklamuje snahu obstáť čo najlepšie a zámerom je vyhnúť sa záchranárskym prácam. Ak príde niečo navyše a premietne sa to do umiestnenia, berie sa to ako cenný bonus a odrazový mostík do ďalších sezón. To platí aj o piatoligových futbalistoch Koprivnice v skupine Šarišskej. Tí si v jeseni počínali v úlohe debutanta celkom solídne a to sa odzrkadlilo aj v postavení v pelotóne, ktoré nesignalizuje paniku a mobilizáciu síl v záujme odvrátenia nejakej pohromy v odvete.
1927x čítané » Viac
20.01. 2016 o 15:58
Nováčik mal skúseností habadej, ale nezúročil ichNováčik mal skúseností habadej, ale nezúročil ichautor: Pito
Postup do vyššej súťaže je vždy sprevádzaný veľkým očakávaním, nedočkavosťou a otázkou, či mužstvo naplní svoju misiu v kvalitnejšej konkurencii. Tak to bolo aj v prípade piatoligových futbalistov Ražnian, ktorí sa ocitli v tomto ročníku v skupine Šarišskej. Tím FK FC figuruje po jeseni v druhej polovici pelotónu, čo síce neznamená, že si nadobro nezastal svoje miesto, ale určite medzi funkcionármi nevládne spokojnosť s doterajším umiestnením.
1902x čítané » Viac
19.01. 2016 o 19:13
Príde k slovu rovnaký scenár ako v minulom ročníku?Príde k slovu rovnaký scenár ako v minulom ročníku?autor: Pito
V minulom ročníku finišovali futbalisti Uzoviec na výbornej tretej pozícii. Aj v uplynulej edícii piatoligových zápolení v skupine Šarišskej mali však horšiu jeseň než jar. Priaznivci tohto tímu by neboli proti, keby sa situácia opakovala. Nateraz platí len prvá časť prognózy – po prvej časti figurujú hráči OFK v druhej polovici štartovného poľa.
1889x čítané » Viac
12.01. 2016 o 19:11
Zemetrasenie na súpiske ich nedeklasovalo, ale naštartovaloZemetrasenie na súpiske ich nedeklasovalo, ale naštartovaloautor: Pito
Viac než hektickú jeseň prežili vlani piatoligoví futbalisti Gerlachova v skupine Šarišskej. Napriek tomu po prvej časti ročníka figurujú na tretej pozícii – teda tak vysoko , ako nikdy predtým. Ukázalo sa, že akoby masívna obmena kádra uprostred zápolení a nanajvýš smoliarska prehra v Malom Šariši v 8. kole, kde tím FK prehral po dvoch pokutových kopoch domácich, boli vlastne štartovacím motorom. Tieto nepríjemné skutočnosti poriadne nakopli mužstvo a elán mu vydržal až do konca lanskej fázy. Ani raz už potom neprehralo.
1848x čítané » Viac
30.12. 2015 o 12:52
Korunný princ postupne našiel ambícieKorunný princ postupne našiel ambícieautor: Pito
Byť korunným princom je síce pekné, ale pokiaľ sa tento status objavuje častejšie a viackrát po sebe, tak to prináša so sebou aj istú dávku frustrácie. To si iste uvedomuje po jeseni aj tréner Záhradného Marián Merkovský v piatoligovej súťaži v skupine Šarišskej.
1865x čítané » Viac
21.12. 2015 o 15:05
Nešťastná penalta im ukradla  razantný krokNešťastná penalta im ukradla razantný krokautor: Pito
V úvode jesennej časti výborne vyštartovali futbalisti Malého Šariša, ktorí vyhrali tri razy po sebe. To ich vynieslo v tabuľke piatoligovej súťaže v skupine Šarišskej veľmi vysoko, s čím mnohí nerátali, lenže už vtedy tréner Marián Halčák predpovedal, že je to iste len dočasný jav. Nemýlil sa. Avšak napriek tomu, že ďalšie výsledky už neboli zakaždým presvedčivé, predsa kolektív TJ Šľachtiteľ absolvoval prvú fázu ročníka v dobrom štýle.
1652x čítané » Viac
20.12. 2015 o 14:55
So štandardkami súperov si neraz nevedeli radySo štandardkami súperov si neraz nevedeli radyautor: Pito
I keď spravidla sú regionálne futbalové súťaže dosť „natrieskané“ v strede pelotónu, predsa len ľahšie sa bude cez zimu dýchať tým, ktorí skončili v prvej polovici štartovného poľa a navyše v plusovej bilancii v tabuľke pravdy. To si uvedomujú aj v FC Pivovar Šariš Veľký Šariš v piatoligových zápoleniach v skupine Šarišskej.
1643x čítané » Viac
13.12. 2015 o 15:23
  Predtým museli, teraz chcú Predtým museli, teraz chcúautor: Pito
V minulej sezóne to bolo na hrane a nebyť náhodných priaznivých okolností, dopadlo by to smutne. Prešlo pár mesiacov a futbalisti Bardejova-Dlhej Lúky sa pohybovali v jeseni nielenže na opačnom póle tabuľky, ale dokonca udávali tón a zaslúžene zimujú na prvom mieste v piatoligových zápoleniach v skupine Šarišskej.
1462x čítané » Viac
04.12. 2015 o 19:22
Radšej so skromnými šíkmi, ako platiť cudzíchRadšej so skromnými šíkmi, ako platiť cudzíchautor: Pito
Vraví sa, že pre nováčika je druhý ročník kritický. Vyprchá entuziazmus, nadšenie, eufória a pohodu zadlávia bežné starosti, problémy. Vyzerá to však tak, že to nie je prípad Demjaty v piatoligovej súťaži v skupine Šarišskej. Tunajší FK patrí do tria celkov, ktoré prenasledujú vedúcu dvojicu a všetko svedčí o tom, že v jeseni sa podarilo eliminovať viaceré skutočnosti, ktoré by negatívne vplývali na hernú pohodu. Neznamená to však, že by sa všetky problémy týmto futbalistom vyhýbali.
1629x čítané » Viac
1 | strana 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11