Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

V. liga Šarišská

24.09. 2014 o 18:11
 Vyhrávali a konečne aj vyhrali Vyhrávali a konečne aj vyhraliautor: Pito
Po sérii zápasov bez výhry dobre padlo piatoligovým futbalistom Malého Šariša tešiť sa z plného zisku v uplynulom kole na ihrisku Malcova. Navyše ak berieme do úvahy skutočnosť, že kolektív TJ Šľachtiteľ dohrával od konca prvého polčasu oslabený o vylúčeného hráča. Nuž, po štyroch dueloch bez trojbodového zásahu sa hostia konečne dočkali a dosiahli druhé víťazstvo v tomto ročníku. Už boli aj nervózni z dlhého čakania na ďalšiu výhru.
1783x čítané » Viac
17.09. 2014 o 19:55
Vyrovnanosť prikazuje nepodceniť žiadny zápasVyrovnanosť prikazuje nepodceniť žiadny zápasautor: Pito
Každý ročník je iný a to, čo platilo v minulej sezóne, nemusí teraz. Presviedčajú sa o tom aktuálne i futbalisti Záhradného, ktorí v Šarišskej skupine V. ligy nepatria zatiaľ medzi špičku, hoci ich bodový odstup na líderský post je minimálny – iba trojbodový. V minulom ročníku futbalisti TJ Družstevník „o prsia“ prehrali boj o vedúcu priečku so Šarišskými Michaľanmi, ktoré ich predbehli doslova v cieľovej rovinke.
1838x čítané » Viac
16.09. 2014 o 17:34
Aj tréner sa chtiac nechtiac dostal na súpiskuAj tréner sa chtiac nechtiac dostal na súpiskuautor: Pito
Doterajší vývoj piatoligovej súťaže skupiny šarišskej je zaujímavý. Na rozdiel od minulého ročníka sa vpredu nepohybujú Šarišské Michaľany ani Záhradné, teda tímy, ktoré boli v ostatnej sezóne na prvých dvoch priečkach a patria medzi favoritov aj v aktuálnej edícii súťaže. Lenže zápolenia sa len rozbiehajú a postupne sa ukáže skutočná sila i dispozície účastníkov.
1921x čítané » Viac
12.08. 2014 o 16:33
Séria úrazov mu znemožnila   želaný comebackSéria úrazov mu znemožnila želaný comebackautor: Pito
Nie každý náznak návrat po rokoch sa môže skončiť úspešne. To je i prípad Richarda Grajcara, ktorý sa po štyroch rokoch znovu pokúšal zabojovať o dres Tatrana Prešov. V zimnej príprave to vyzeralo spočiatku nádejne, odohral niekoľko meraní síl a strelil aj gól, ale napokon sa na súpiske zelenobielych neobjavil. Naopak, po nejakom čase jeho meno figurovalo v jarnom kádri Malého Šariša bojujúceho v najnižšej regionálnej súťaži.
1964x čítané » Viac
05.08. 2014 o 15:28
Kanonier s dvojnásobným „osobákom“Kanonier s dvojnásobným „osobákom“autor: Pito
Je dobré, pokiaľ sa mužstvo môže spoľahnúť na viacerých strelcov alebo aspoň na jedného, ktorý vyniká a prevyšuje nielen spoluhráčov, ale aj iných, čo si robia chúťky na korunu kráľa kanonierov. To bol prípad Petra Jačišina, hráča Záhradného, ktorý s prehľadom vyhral súťaž zakončovateľov v bývalej VI. lige v skupine Šarišskej. Dosiahol 27 gólov, čo je úctyhodné číslo a značne prispel k tomu, že kolektív TJ Družstevník obsadil druhú priečku. Veď bodaj by nie, keď zaznamenal viac než jednu tretinu všetkých zásahov svojho celku.
1715x čítané » Viac
03.08. 2014 o 15:06
V nárokoch neboli žiadni alibistiV nárokoch neboli žiadni alibistiautor: Pito
Vlani im postup tesne vyfúkli Pušovce, toho roku zase napriek víťazstvu v súťaži sa v skutočnosti neposunuli vyššie, hoci budú účinkovať v V., a nie VI. lige. Hovoríme o futbalistoch Šarišských Michalian. Slovom, klubu OŠFK akosi nie je súdené pôsobiť v inej garnitúre. Napriek tomu sa hotuje na nový ročník tak, aby zase patril medzi favoritov a ašpirantov na postup.
1853x čítané » Viac
24.06. 2014 o 16:45
Káder sa rozsypal, kondícia sa pominulaKáder sa rozsypal, kondícia sa pominulaautor: Pito
Pohromu neodvrátili a to znamená, že futbalisti TJ Družstevník Župčany sa v novom ročníku nepredstavia v zreorganizovanej V. lige skupine Šarišskej. Predposledná priečka v uplynulom ročníku VI. ligy ich vystrčila z boja o pozície zaručujúce túto métu. Hoci pri pohľade na tabuľku udrie do očí jedna zaujímavosť: Tento kolektív bol strelecky celkom činorodý a v počte nasúkaných gólov (34) predbehol dokonca aj tímy, ktoré skončili v pelotóne oveľa výraznejšie (napríklad Gerlachov na 8. stupienku).
2330x čítané » Viac
17.06. 2014 o 18:55
Bič na konci ich poriadne vyšľahalBič na konci ich poriadne vyšľahalautor: Pito
Hektický záver sprevádzal dianie v VI. futbalovej lige v skupine Šarišskej. Pred časom sa zdalo, že Šarišské Michaľany nikto neohrozí na ceste za celkovým prvenstvom. Lenže potom dva razy zaváhali a remizovali, čím sa naskytla veľká šanca pre Záhradné. Hráči TJ Družstevník sa ocitli na špici a za predpokladu, že by vo finiši nezakolísali, mohli sa tešiť z primátu. Lenže bič plieska na konci a ten veru poriadne vyšľahal zverencov trénerov Martina Luterančika a Mariána Merkovského.
2191x čítané » Viac
12.06. 2014 o 10:08
Po vynútenej absencii chce opätovne zažívať radosť z futbaluPo vynútenej absencii chce opätovne zažívať radosť z futbaluautor: Daniel Dedina
Napriek tomu, že na svojich pleciach nesie už takmer štyri krížiky, futbal mu stále chutí.
2343x čítané » Viac
09.06. 2014 o 23:17
V Malom Šariši bez prekvapenia, favorit sa poľahky presadil V Malom Šariši bez prekvapenia, favorit sa poľahky presadil autor: Daniel Dedina
V predposlednom kole VI. ligy Šarišskej sa proti sebe postavili tímy Malého Šariša a Novej Ľubovne. Favorit bol na základe tabuľkového postavenia jasne daný a priebeh na ihrisku to napokon do bodky potvrdil.
2136x čítané » Viac
03.06. 2014 o 18:14
Sami si to vo finiši nečakane zauzliliSami si to vo finiši nečakane zauzliliautor: Pito
Ešte prednedávnom sa zdalo, že futbalisti Šarišských Michalian kráčajú neohrozene za prvenstvom v VI. lige skupine Šarišskej. Lenže tím vedený trénerom Ľubomírom Puhákom napriek tomu, že na jar zdolal svojho najväčšieho rivala zo Záhradného a neutrpel ani jednu porážku v doterajšom priebehu tohtoročnej edície zápolení (séria zápasov bez prehry v ročníku dosiahla úctyhodné číslo 15 a posledným premožiteľom boli Šarišské Dravce ešte v 9. kole), predsa stratil líderský post.
1776x čítané » Viac
21.05. 2014 o 16:27
Pokračovali vo víťaznej sériiPokračovali vo víťaznej sériiautor: Attila Mikloško
VI. liga Šarišská 22. kolo: Šarišské Dravce - Šarišské Michaľany
1978x čítané » Viac
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | strana 7 | 8 | 9 | 10 | 11