Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

V. liga Šarišská

26.03. 2015 o 18:56
Jedni snívajú o postupe, iní myslia na záchranuJedni snívajú o postupe, iní myslia na záchranuautor: Pito
Po tom, čo na jar už odštartovali súťaže so 16 účastníkmi, sa rozbehnú tento víkend aj boje v V. lige. V skupine Šarišskej tým, že odstúpila Beloveža, niektorým tímom, čo sú namočené do boja o záchranu, trošku odľahlo. I tak ale možno očakávať napínavý scenár od začiatku až do konca a postarajú sa oň kandidáti na postup i tí, ktorí to majú nahnuté. Koniec koncov vyplýva to aj z vyjadrení niektorých trénerov.
2240x čítané » Viac
24.02. 2015 o 18:27
Hráčske suchoty spôsobujú prílev „cudzincov“Hráčske suchoty spôsobujú prílev „cudzincov“autor: Pito
Vcelku spokojne zimujú piatoligoví futbalisti Chminian. Po jesennej časti zápolení v skupine Šarišskej im patrí siedmy stupienok, čo im dáva nádej na pokojnejšie preplávanie jarnou odvetou. Neznamená to však, že tunajší činovníci, tréner a hráči sedia s nohami vyloženými a rukami založenými. Naopak, uvedomujú si, že druhá fáza ročníka býva stresujúcejšia, napínavejšia, náročnejšia a plná zvratov. Preto by neboli radi, keby sa niečo nepredvídané prihodilo práve im.
1932x čítané » Viac
19.02. 2015 o 18:00
Stačil jeden zápas a všetko sa zvrtlo k lepšiemuStačil jeden zápas a všetko sa zvrtlo k lepšiemuautor: Pito
Reorganizácia futbalových súťaží otvorila viacerým účastníkom oči. Uvedomili si, že čo stačilo predtým, v aktuálnom ročníku nie je až také výnimočné. Preto aj daktorým tímom dlhšie trvalo, kým sa zorientovali v nových pomeroch. Jedni chytili vietor ešte v priebehu jesene, iným to prichodí urobiť v jarnej odvete. Aj futbalisti piatoligového Malého Šariša nevstúpili do aktuálneho ročníka práve najideálnejšie.
2465x čítané » Viac
16.02. 2015 o 20:07
Srdciarstvo je ich hlavnou devízouSrdciarstvo je ich hlavnou devízouautor: Pito
Dá sa predpokladať, že aj v jarnej odvete budú na čelné pozície v piatoligovej lige skupine Šarišskej útočiť tie tímy, čo si počínali nadpriemerne v jeseni. Do tejto kategórie patria hráči Záhradného, ktorí sa držia pred vstupom do druhej fázy ročníka na výbornom druhom mieste. Z tábora tohto klubu však nepočuť žiadne prehnané plány ani silné reči. Opatrnosti nikdy nie je dosť a tohto sa zrejme držia funkcionári i tréneri.
2494x čítané » Viac
05.02. 2015 o 18:18
Dobrá pozícia ich nenakopla k prehnaným oslavámDobrá pozícia ich nenakopla k prehnaným oslavámautor: Pito
Príjemným prekvapením v V. lige skupine Šarišskej boli vlani výkony nováčika z Demjaty. Bez silných rečí si počínal odvážne, bez bázne a hany, viacerým rivalom spôsobil bôľ a získaval body. Nie div, že kolektív FK sa dostal medzi ašpirantov na prvenstvo, hoci v samotnom klube to až tak „vážne“ neberú a nerozprávajú o tom, že na jar mienia zaútočiť na líderský post.
1795x čítané » Viac
30.01. 2015 o 16:21
  Stratu líderského postu by ponímali ako veľké sklamanie Stratu líderského postu by ponímali ako veľké sklamanieautor: Pito
Vyhrať „prvý polčas“ súťažného ročníka ešte nič neznamená. Účet sa robí totiž pri záverečnej. To si uvedomujú aj v Šarišských Michaľanoch. Líder piatoligovej súťaže v skupine Šarišskej má iba tesný náskok pred prenasledovateľmi a aj preto ani zďaleka nedvíha ruky nad hlavu symbolizujúc oslavu z postupu. Je však pravda i to, že v OŠFK majú hráči výborné zázemie a keďže funkcionári dôsledne vytvárajú vhodné podmienky na herný rast i napredovanie, bolo by nezodpovedné premrhať takúto pozíciu.
2045x čítané » Viac
04.12. 2014 o 16:39
 Ostrostrelec vie, že futbal ho neuživí Ostrostrelec vie, že futbal ho neuživíautor: Pito
Nie vždy sa protagonisti v niektorých ukazovateľoch musia grupovať v tímoch, čo sú na špici tabuľky. Niekedy paradoxne kvalita kvitne aj inde – v strede pelotónu. Tak je to i v prípade najlepšieho strelca piatoligovej súťaže skupiny Šarišskej Erika Uličného, ktorý pôsobil v jesennej časti súťaže v TJ OK Chmiňany.
2076x čítané » Viac
30.11. 2014 o 17:51
Koncentrácia im v závere sem-tam zamrzlaKoncentrácia im v závere sem-tam zamrzlaautor: Pito
Šarišské Michaľany by sa chceli konečne posunúť vyššie a opustiť piatoligovú futbalovú súťaž. V skupine Šarišskej im v tom predtým zabránili o chĺpok Pušovce, naposledy zase reorganizácia zápolení. Teraz po jeseni sú prvé a radi by si túto pozíciu udržali i v odvete.
1963x čítané » Viac
10.11. 2014 o 18:25
 Štart aj finiš sa im vymkol z rúk Štart aj finiš sa im vymkol z rúkautor: Pito
Nováčik piatoligovej súťaže skupiny Šarišskej z Demjaty patril medzi príjemné prekvapenia v prvej časti ročníka a tretia priečka iba s dvojbodovou stratou na vedúce Šarišské Michaľany je neklamným dôkazom, že vo FK má futbal potrebné zázemie a prevláda oduševnenosť, nadšenie, elán. Je zaujímavé, že nebyť nevydareného vstupu, keď mužstvo dva razy po sebe prehralo a rovnako neúspešného finišu jesene – znovu pribudli dve prehry po sebe – bola by bilancia ešte oveľa priaznivejšia.
1809x čítané » Viac
16.10. 2014 o 20:45
Omladina platí obvyklú, hoci nepríjemnú daňOmladina platí obvyklú, hoci nepríjemnú daňautor: Pito
Zložité to majú tímy, ktoré vsadili odrazu na mladícky elán. Na jednej strane je to chvályhodné z hľadiska perspektívneho budovania kádra, ale na strane druhej treba nejaký čas, kým sa omladina udomácni v náročných súťažiach, akou je napríklad V. liga skupina Šarišská. Rozhodne momentálne majú zmiešané dojmy hlavne vo Veľkom Šariši, ktorý je na poslednej priečke. Darmo fanúšikom niekto hovorí, že treba vyčkať, aby sa neskúsení hráči vyhrali a dozreli, každý chce výsledky, body.
2043x čítané » Viac
13.10. 2014 o 17:46
V 69. min bol stav 2:2, v 89. min už 8:2!V 69. min bol stav 2:2, v 89. min už 8:2!autor: Daniel Dedina
To sa veru len tak nevidí! 10. kolo V. ligy Šarišskej postavilo proti sebe tímy Malého Šariša a Beloveže. Od začiatku to bolo stretnutie atraktívne pre divákov, s mnohými šancami na oboch stranách, nechýbalo ani gólové korenie. Ešte takmer dvadsať minút pred koncom bol stav stretnutia nerozhodný 2:2, v tej chvíli mali oba celky k zisku troch bodov rovnako ďaleko i blízko. Bodovať chceli obaja, súboj sa dovtedy nevymykal z rámca tradičných piatoligových zápolení. Potom sa ale začali diať veci...
1741x čítané » Viac
28.09. 2014 o 18:26
Kľušov - Demjata 0:2 (0:0)Kľušov - Demjata 0:2 (0:0)autor: Peter Cingel
Fotogaléria zo stretnutia 5. ligy.
2599x čítané » Viac
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | strana 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11