III. liga

09.11. 2015 o 16:56
Slovný výplach žalúdka zabralSlovný výplach žalúdka zabralautor: Pito
Od výprasku v Bardejovskej Novej Vsi, kde stropkovskí treťoligisti utŕžili poltucet gólov, sa predsa len v záverečných kolách tohtoročného programu spamätali. Kolektív MŠK Tesla zakončil sezónu výhrou na moldavskom ihrisku a čiastočne tak zmyl niektoré rozpaky. V duchu hesla: Koniec dobrý, všetko dobré. Samozrejme, ani rozlúčkový zápas sa nevyvíjal spočiatku celkom podľa želania.
1449x čítané » Viac
09.11. 2015 o 15:51
Galéria V. Opátske - Vranov 0:0Galéria V. Opátske - Vranov 0:0autor: Jaroslav Glovičko
V predohrávanom prvom jarnom kole sa zrodila bezgólová remíza v stretnutí V. Opástkeho s Vranovom. Snahu obom celkom nemožno uprieť, avšak pokryvkávala dôrazná a presná koncovka.
1556x čítané » Viac
08.11. 2015 o 14:37
Nehrnie sa na hrot, ale góly si ho našliNehrnie sa na hrot, ale góly si ho našliautor: Pito
Záver jesennej časti najvyššej regionálnej súťaže zastihol futbalistov Giraltoviec v dobrom svetle. Aj súťažná rozlúčka s týmto rokom dopadla pre nich na vlastnom ihrisku výborne. Hladko si poradili s rezervou Prešova a diváci si prišli na svoje, lebo videli aj dosť gólov. Hlavne preto, že všetky padli do brány hostí.
1243x čítané » Viac
07.11. 2015 o 14:01
Víťazstvo po dvoch mesiacoch, gól po 463 minútachVíťazstvo po dvoch mesiacoch, gól po 463 minútachautor: Marián Škuba
Sninské pretrhnutie čiernych sérií.
1278x čítané » Viac
06.11. 2015 o 08:49
Galéria Krásna - Lipany 3:0Galéria Krásna - Lipany 3:0autor: Jaroslav Glovičko
Treťoligový šláger lídra z Krásnej a druhým Lipian sa skončil jednoznačným víťazstvom nováčika, ktorý si upevnil prvú priečku peletónu a stal jesenným kráľom.
1682x čítané » Viac
03.11. 2015 o 22:48
Fotogaléria Sabinov – Pušovce 2:0Fotogaléria Sabinov – Pušovce 2:0autor: Daniel Dedina
Obrazne povedané, s nožom na krku nastupovali na zápas s Pušovcami sabinovskí futbalisti.
1396x čítané » Viac
03.11. 2015 o 17:21
Výpadok spôsobil, že sa „učesali“ až po prestávkeVýpadok spôsobil, že sa „učesali“ až po prestávkeautor: Pito
Od 11. kola v prípade treťoligistov Giraltoviec platila vyložená výsledková hojdačka: Doma výhra, vonku prehra. Takže sa predpokladalo, že naposledy zase na vlastnom trávniku dosiahnu plný bodový zisk v meraní síl s Vranovom. Tak sa i stalo, preto nemožno hovoriť o žiadnom menej očakávanom výsledku (navyše aj podľa postavenia v tabuľke boli hráči MFK Slovan miernym favoritom).
1212x čítané » Viac
02.11. 2015 o 17:26
Ich motto stále platí – aj na konci jesene Ich motto stále platí – aj na konci jesene autor: Pito
Sú tímy, ktoré sa herne neprispôsobujú okolnostiam, tomu, kde hrajú a proti komu nastúpia. I treťoligoví futbalisti Pušoviec razia zásadu, že vystupujú s rovnakým herným štýlom v domácom i cudzom prostredí. I preto nováčik najvyššej regionálnej súťaže je v plusovej hodnote v tabuľke pravdy a v celkovo sa pohybuje vysoko.
1789x čítané » Viac
01.11. 2015 o 17:06
Bard. N. Ves - Lipany 0:1Bard. N. Ves - Lipany 0:1autor: Peter Cingel
Fotogaléria zo zápasu III. ligy Bardejovská Nová Ves - Lipany 0:1 (0:1).
1772x čítané » Viac
30.10. 2015 o 11:28
 Výhry prinášajú psychickú silu Výhry prinášajú psychickú siluautor: Pito
Zdá sa, že niektorí účastníci regionálnych futbalových súťaží by privítali, keby jesenná časť ročníka pokračoval aj v decembri. Akoby im ubúdajúce slnečné lúče pomohli naštartovať lepšiu hernú fazónu a výsledkovo sa im začalo viac dariť s príchodom chladnejšieho počasia. To je i prípad treťoligistov zo Svidníka. Tí v uplynulých troch meraniach síl uhrali plný bodový zisk a v tabuľke sa škriabu nahor.
1253x čítané » Viac
28.10. 2015 o 15:25
Stále si nevedia nájsť dlhodobejší oporný bodStále si nevedia nájsť dlhodobejší oporný bodautor: Pito
Nie je dôležité bleskovo vykročiť, ale udržať si rovnomerné tempo počas dlhšieho obdobia. Tieto postrehy platia dvojnásobne v prípade giraltovských treťoligistov. Tí výborne odštartovali celý ročník (výhrou na ihrisku juniorov Prešova) a rovnako sa ukázali v parádnom svetle aj v úvode v derby vo Svidníku v uplynulom kole. Lenže ďalšie pokračovanie diania už nebolo ideálne.
1279x čítané » Viac
28.10. 2015 o 11:03
Fotogaléria Krásna - Bard. N. Ves 3:0Fotogaléria Krásna - Bard. N. Ves 3:0autor: Jaroslav Glovičko
Líder treťoligovej súťaže po dobrom výkone vyhral rozdielom triedy nad Bardejovskou Novou Vsou.