III. liga

05.06. 2013 o 22:52
Fotogaléria Lok. Košice - PohronieFotogaléria Lok. Košice - Pohronieautor: Jaroslav Glovičko
Železničiari v domácom stretnutí remizovali s lídrom a postupujúcim celkom Pohronia, ktoré vyrovnalo v samom závere duelu.
2193x čítané » Viac
03.06. 2013 o 15:47
Humenská päťka košickému béčkuHumenská päťka košickému béčkuautor: Marián Škuba
Víťazstvo ďalším krokom k humenskej záchrane. Už chýba len málo, aby sa sen z jesene premenil na jarnú realitu.
1869x čítané » Viac
02.06. 2013 o 10:02
Fotogaléria Poprad - Lučenec 1:0Fotogaléria Poprad - Lučenec 1:0autor: riso
Fotogaléria FK Poprad - FK LAFC Lučenec 1:0 (0:0)
2126x čítané » Viac
20.05. 2013 o 11:22
Tlak zvládli rozdielom triedyTlak zvládli rozdielom triedyautor: Marián Škuba
Futbalisti ŠK Futura Humenné porazili béčko Banskej Bystrice 3:0.
1691x čítané » Viac
16.05. 2013 o 20:25
Z trojzápasu vonku bodZ trojzápasu vonku bodautor: Marián Škuba
Futbalisti ŠK Futura Humenné odohrali tri zápasy v rade na ihriskách súperov. Po prehrách v Poprade a Lučenci získali v stredu cenný záchranársky bod na pôde prešovského béčka.
1686x čítané » Viac
15.05. 2013 o 22:31
Fotogaléria Poprad - Trebišov 3:2Fotogaléria Poprad - Trebišov 3:2autor: riso
Fotogaléria FK Poprad - SLAVOJ Trebišov 3:2 (0:0)
2298x čítané » Viac
08.05. 2013 o 22:58
Fotogaléria Poprad - Humenné 3:1Fotogaléria Poprad - Humenné 3:1autor: riso
Fotogaléria FK Poprad - ŠK FUTURA Humenné 3:1 (0:1)
1915x čítané » Viac
07.05. 2013 o 10:47
Zatiahnutá opona (zatiaľ) 307 minútZatiahnutá opona (zatiaľ) 307 minútautor: Marián Škuba
Humenský gólman Jožko Brudňák si drží čisté konto v troch stretnutiach po sebe.
1853x čítané » Viac
06.05. 2013 o 19:08
Fotogaléria Poprad - Martin 0:2Fotogaléria Poprad - Martin 0:2autor: riso
Fotogaléria FK Poprad - MŠK Fomat Martin 0:2 (0:2)
1698x čítané » Viac
06.05. 2013 o 12:17
Humenské napĺňanie cieľaHumenské napĺňanie cieľaautor: Marián Škuba
Futbalisti ŠK Futura Humenné si držia peknú jarnú bilanciu. Naplnenie záchranárskych cieľov podporilo aj víťazstvo nad Moldavou. Z pohľadu výsledku boli dôležité 42. a 57. minúta.
1491x čítané » Viac
29.04. 2013 o 12:54
Ljubarskij bral vinu na sebaLjubarskij bral vinu na sebaautor: Marián Škuba
Susedskému derby Vranov - Humenné chýbalo futbalové korenie. Ku gólu mali bližšie hostia, najväčšiu šancu zápasu spálil Russlan Ljubarskij.
2121x čítané » Viac
24.04. 2013 o 15:44
Kapitán i kanonier k ženáčomKapitán i kanonier k ženáčomautor: Marián Škuba
V treťoligovom meraní síl ŠK Futura Humenné - MŠK Námestovo (2:0) sa v zápise o stretnutí neobjavili mená humenského kapitána ani kanoniera.