III. liga

18.08. 2015 o 15:59
Do prestávky získavali, po nej strácaliDo prestávky získavali, po nej strácaliautor: Pito
Určite hlavne nováčikovia si zakladajú na tom, že najmä v domácom prostredí chcú vzdorovať aj podstatne skúsenejším rivalom. Nuž, pokiaľ si mužstvo neudrží túto výhodu, tak potom sa dostáva do problémov, čo je hlavne pre tím, ktorý sa dostal vyššie aktuálne, dosť skľučujúce. To si uvedomujú aj v treťoligových Pušovciach.
1537x čítané » Viac
18.08. 2015 o 13:31
Galéria V. Opátske - Krásna 0:1Galéria V. Opátske - Krásna 0:1autor: Jaroslav Glovičko
Krásna potvrdila svoje ambície miešať kartami v hornej časti tabuľky. Nováčik neprehral štvrtý duel v rade a posunul sa do čela treťoligového peletónu.
1578x čítané » Viac
18.08. 2015 o 13:24
V derby úspešnejšia KrásnaV derby úspešnejšia Krásnaautor: Jaroslav Glovičko
Aj po derby na Opátskom zostal nováčik z Krásnej bez straty bodu a vyšplhal sa na post lídra. Stretnutia sa hralo v dobrom tempe a hostia umnou hrou v strede poľa ako aj lepšou koncovkou rozhodli o svojom víťazstve.
1491x čítané » Viac
17.08. 2015 o 22:08
Fotogaléria Sabinov – Prešov jun.Fotogaléria Sabinov – Prešov jun.autor: Daniel Dedina
História sa v nedeľu opakovala, ale len sčasti. V štvrtom jesennom treťoligovom kole sa po roku opäť proti sebe postavili celky Sabinova a prešovskej juniorky. Kým však vlani po gólových hodoch a výsledku 2:3 putovali všetky body dole Torysou do Prešova, tentoraz mali viac dôvodov na radosť domáci futbalisti.
1634x čítané » Viac
14.08. 2015 o 09:09
Fotogaléria Stropkov - V. Opátske 2:1Fotogaléria Stropkov - V. Opátske 2:1autor: Jaroslav Glovičko
Bič v tomto stretnutí plieskal až v samom závere a domáci dosiahli rozdielový gól a získali cenné tri body. Do šatní odchádzali s jednogólovým mankom, no v druhom polčase otočili výsledok gólmi MIhoka a Teraza.
1496x čítané » Viac
12.08. 2015 o 12:50
Najprv akcelerovali, potom išli na voľnobehNajprv akcelerovali, potom išli na voľnobehautor: Pito
Sabinovskí treťoligoví hráči výborne odštartovali aktuálny ročník najvyššej regionálnej futbalovej súťaže výhrou v Plavnici, ale v ďalších dvoch meraniach síl to išlo s nimi dolu kopcom. Akoby išli na voľnobeh. Najprv remizovali na vlastnom trávniku s Futurou a naposledy zase zostali na štíte hostiteľského Vranova.
1498x čítané » Viac
12.08. 2015 o 11:42
Neustať v zhromažďovaní odvahy Neustať v zhromažďovaní odvahy autor: Pito
Poriadnou šichtou aj pre nováčika najvyššej regionálnej futbalovej súťaže z Pušoviec boli tri kolá vtlačené do jedného týždňa. Hráči TJ Rozvoj po vstupnej remíze s Lipanmi vzápätí zaknihovali znovu na vlastnej pôde výhru s Plavnicou, aby naostatok v prvom vystúpení vonku vo Svidníku podľahli Future najtesnejším rozdielom.
1575x čítané » Viac
11.08. 2015 o 12:38
Vonku zatiaľ bez presnej muškyVonku zatiaľ bez presnej muškyautor: Pito
Každý tím, ktorý vstúpil do novej edície zápolení v regióne, mieni hrať lepšie než v uplynulej sezóne. Bez ohľadu na to, ako naposledy skončil. Je to pochopiteľné, lebo v doháňaní kvality niet žiadnej prestávky. I v treťoligových Lipanoch by radi pozdvihli hernú úroveň na iný stupeň majstrovstva.
1396x čítané » Viac
09.08. 2015 o 19:31
Bard. N. Ves - Moldava 3:0Bard. N. Ves - Moldava 3:0autor: Peter Cingel
Fotogaléria zo zápasu III. ligy ŠK Milénium 2000 Bard. N. Ves - FK Bodva Moldava nad Bodvou 3:0 (3:0).
1553x čítané » Viac
08.08. 2015 o 08:09
Galéria V. Opátske - Prešov jun. 3:1Galéria V. Opátske - Prešov jun. 3:1autor: Jaroslav Glovičko
Dokonalý obrat sa podaril hráčom V. Opátskeho v súboji s juniorkou Tatrana Prešov, keď už v 9. min. prehrávali 0:1, avšak o niekoľko minút Filip Kis vyrovnal. Po zmene strán sa dvoma gólmi presadil Mojo Trebuňák a definitívne pochoval nádeje hostí na zisk čo i len bodu.
1465x čítané » Viac
07.08. 2015 o 06:52
Galéria Krásna - V. Revištia 4:2Galéria Krásna - V. Revištia 4:2autor: Jaroslav Glovičko
Nováčik z Krásnej v treťoligovej premiére doma prehrával už 0:2, avšak dokázal výsledok otočiť za niekoľko minút a radoval sa z prvých bodov v novej sezóne.
1439x čítané » Viac
06.08. 2015 o 23:57
Galéria Vranov - V. Opátske 0:1Galéria Vranov - V. Opátske 0:1autor: Jaroslav Glovičko
Lepší vstup do sezóny si celok V. Opátskeho pod vedením trénera Karola Kisela ani nemohol želať. Vo Vranove vyhral najtesnejším rozdielom po presnom zakončení Gabriela Kocsisa, ktorý sa po osemročnej pauze opäť vrátil na zelený trávnik.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | strana 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44