III. liga

22.06. 2012 o 17:08
Fotogaléria brankárov II.Fotogaléria brankárov II.autor: Peter Cingel
Fotogaléria brankárov od najmenších prípravkárov až po finalistov Slovenského pohára (máj -jún 2012).
1428x čítané » Viac
17.06. 2012 o 18:10
Futbalisti Bardejova postúpili do 2. ligyFutbalisti Bardejova postúpili do 2. ligyautor: Miroslav Jaščur
V záverečnom 32. kole III. futbalovej ligy skupiny Východ Šarišania potvrdili svoju suverenitu. S 22 výhrami, tromi prehrami a siedmymi remízami o päť bodov predstihli Ružinú a Lokomotívu Košice. V najbližšej sezóne budú hrať v druhej lige. Po stretnutí víťaznú trofej odovzdával predseda VsFZ Richard Havrilla a primátor Bardejove Boris Hanuščák. Oslavy 90 rokov založenia futbalu v meste sa uskutočnia pri prvom majstrovskom stretnutí 2. ligy na domácom trávniku.
1416x čítané » Viac
17.06. 2012 o 06:56
Fotogaléria Bardejov – Moldava BFotogaléria Bardejov – Moldava Bautor: Peter Cingel
Fotogaléria zo stretnutia Partizán Bardejov – Bodva Moldava n. Bodvou B 3:1 (1:1).
1381x čítané » Viac
11.06. 2012 o 17:33
Bardejov potvrdil postupové ambícieBardejov potvrdil postupové ambícieautor: Miroslav Jaščur
V predposlednom kole z 34–dielneho seriálu III. ligy východ si Šarišania výrazne priblížili prvenstvo v súťaží. Po vysokej prehre spred týždňa s Lokomotívou, tentoraz deklasovali košickú rezervu MFK. Rozhodujúci bol prvý polčas, v ktorom skóre otvoril kapitán mužstva Palša a dvoma gólmi sa blysol Cuprišin, keď dostal príležitosť odohrať celé stretnutie.
1208x čítané » Viac
03.06. 2012 o 19:20
Lokomotíva nadelila Bardejovu štvorku Lokomotíva nadelila Bardejovu štvorku autor: Miroslav Jaščur
Hornošarišania si štvorgólovú prehru doma na nulu ani nepamätajú, no na takú, akú utrpeli v 30. kole 3. ligy skupiny Východ, len tak skoro nezabudnú. Aj preto sa očakávané oslavy deväťdesiat rokov futbalu v meste zatiaľ odkladajú na neurčito. O prvenstve v súťaží rozhodne súboj na diaľka s Ružinou. Bardejov hrá ešte s košickým MFK B a doma s rezervou Moldavy nad Bodvou.
1465x čítané » Viac
03.06. 2012 o 08:15
Fotogaléria Bardejov - LokomotívaFotogaléria Bardejov - Lokomotívaautor: Peter Cingel
Fotogaléria zo stretnutia III. ligy východ Partizán Bardejov - Lokomotíva Košice 0:4.
1335x čítané » Viac
30.05. 2012 o 13:53
M. Bálint: Pri penalte som len počúvol Ondra GdovinaM. Bálint: Pri penalte som len počúvol Ondra Gdovinaautor: Imrich Makó
Futbalisti MFK Vranov cestovali v nedeľu na pôdu Ličartoviec, kde má svoj domovský stánok rezerva MFK Košice. Zverenci trénera Jozefa Lehockého nastupovali na stretnutie s jasným cieľom, eliminovať kombinačný potenciál domácich a zároveň využívať priestor na súperovej polovici na rýchle kontry.
1405x čítané » Viac
28.05. 2012 o 06:09
Zvolen neyvužil presilovku proti lídrovi z Bardejova Zvolen neyvužil presilovku proti lídrovi z Bardejova autor: Miroslav Jaščur
Dve kola pred skončením súťaže Šarišania dokázali na strednom Slovensku naplno bodovať. V najbližšie dva víkendy zohrajú stretnutia s mužstvami z Košíc, ktoré definitívne rozhodnú o postupujúcom do 2. ligy.
1304x čítané » Viac
16.05. 2012 o 17:35
Fotogaléria Bardejov - B. Bystrica B 2:0Fotogaléria Bardejov - B. Bystrica B 2:0autor: Peter Cingel
Fotogaléria zo stretnutia III. ligy východ Partizán Bardejov - Dukla Banská Bystrica B 2:0 (1:0). Góly: Seman, Palša
1341x čítané » Viac
15.05. 2012 o 07:21
Lehocký: V prvom polčase sme hrali chladný profesorský futbalLehocký: V prvom polčase sme hrali chladný profesorský futbalautor: Imrich Makó
MFK Vranov odohral na pôde MFK Lokomotíva Zvolen paradoxný zápas, pretože o body prišiel po zmene strán, kedy jeho hráči po dohovore trénera Jozefa Lehockého pridali na obrátkach.
1440x čítané » Viac
13.05. 2012 o 18:10
Fotogaléria Bardejov - Prešov jun. 4:1Fotogaléria Bardejov - Prešov jun. 4:1autor: Peter Cingel
Fotogaléria zo stretnutia III. ligy skupiny východ Partizán Bardejov - 1. FC Tatran Prešov juniori 4:1 (2:0).
1359x čítané » Viac
09.05. 2012 o 17:14
Fotogaléria žilinskej radosti v BardejoveFotogaléria žilinskej radosti v Bardejoveautor: Peter Cingel
Fotogaléria z odovzdávania Slovnaft cupu po finále Slovenského pohára v Bardejove FK Senica - MŠK Žilina 2:3 po predĺžení..